• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#1
Witam Wszystkich.
Na imię mam Sławek i modelami interesuję się od ok. 10 lat. Pierwszą kolekcję - o ile można tak napisać - musiałem sprzedać. Choroba niestety powróciła z dużo większą siłą ok. 4 lata temu. Zaczęło się od Volvo F12 z chłodnią PEKAES, kupione zupełnie przypadkiem tu, w Salzburgu za 10 Euro , a dwa tygodnie później , Volvo FH12 PEKAES z Herpy w stanie kolekcjonerskim za ok. 30zł ... Uznałem to za znak i dałem się ponieść... :D Obecnie mam grubo ponad 100 modeli i ok. 100 kontenerów.
Długo zastanawiałem się nad rejestracja na forum, ale po kilku latach odwiedzin jak gość, postanowiłem się przełamać. Kilka osób znam wirtualnie i pewnie kilka zna mnie.
Zazwyczaj mam mało czasu i pewnie nie będę tu codziennie, ale postaram się trochę pokazać to co mam i komentować kolekcję innych.
Co do moich modeli to większość jest bez zamontowanych lusterek, dodatków itd. Nieznaczny procent tylko ma zrobione to i owo przez poprzednich właścicieli. Przepraszam też za jakość zdjęć i prymitywną formę prezentacji...
Na pierwszy ogień dwa Betzy, tuningowane przez jednego z kolegów z forum. Ciekawe czy ktoś rozpozna i od razu też serdecznie pozdrawiam :)
1001.JPG
1002.JPG
1003.JPG
1004.JPG
1005.JPG
1006.JPG
1008.JPG
1009.JPG
1010.JPG
1011.JPG
1012.JPG
1013.JPG
1014.JPG
1015.JPG
1016.JPG

Zapraszam do oglądania.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#2
Witaj ;) Świetne Mercedesy w barwach Betza pokazałeś z bardzo ciekawymi naczepami szczególniez tą na której jest ładunek ;) Czekam na kolejne prezentacje.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
#4
Witaj na forum. Pokazuj modele, komentuj w tematach koleżanki i kolegów, no i baw się dobrze.
Betze bardzo fajne. podmalowania, blachy i pozostałe dodatki tylko urealniają te miniaturki. Pięknie się prezentują. (y) Tak trzymaj.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#5
Witaj wśród pacjentów tej nieuleczalnej choroby;) Dziel się wiadomościami i pokazuj nam leki na nasze dolegliwości:) Dwa specyfiki dziś przedstawione są (y)(y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.672 67 1
#8
Witaj na forum . Bardzo fajne wejście z tym Betz-ami . Nikt ich chyba nigdy razem nie pokazywał , a prezentują się zacnie . Coś czuje że będę tutaj stałym gościem bo będą fajne prezentacje :D Z tą chorobą to jest tak że ciężko wyjść . Ja miałem taki rok - może półtora przerwy i do tej pory żałuję . Pomimo że nic nie sprzedałem , ale widzę ile modeli mi uciekło które teraz ciężko dostać .
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#9
Dziękuję Wszystkim za komentarze i dobre słowo. Modele z poprzedniej prezentacji wyszły z pod ręki kolegi Irokeza. W jednym, oryginalny HANJIN, został podmieniony z zestawu ze Scanią 3 os. z nosem. Ta "lata" teraz z innym kontenerem. Fotki zrobię , jak zacznie u nas świecić słońce :)
Teraz składak, koń niestety kupiony bez oryginalnej gablotki i halogenów dachowych.

Nr. 3 - całość Herpa.
DSC_0122.JPG
DSC_0123.JPG
DSC_0124.JPG
DSC_0125.JPG
DSC_0126.JPG
DSC_0127.JPG
DSC_0128.JPG
DSC_0129.JPG

Zapraszam do komentowania.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#12
Kupić nie problem, gorzej z zamontowaniem. Najpierw pół dnia się muszę wyciszać, zanim zaczynam cokolwiek dłubać w modelach. :D Pół roku temu podjąłem jedną próbę i dwie sztuki lamp poleciały do kosza... :mad:
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#17
No już miałem się w tym temacie nie odzywać, ale rozwodzicie się nad tymi halogenami, które jak będą to będzie to lepiej wyglądać.:)Lecz jeśli zostanie tak jak jest to też będzie ok. Natomiast bardzo biednie i goło wygląda tył naczepy:( i będąc na Twoim miejscu to nad tym popracowałbym w pierwszej kolejności. Następnie lekki brudzing przynajmniej kontenera lub i całości, a na samym końcu dopiero halogeny;)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#18
Takie połączenie pomalowanego ciągnika ze standardową naczepą wypada świetnie. Dużo ładniej niż tradycyjny showtruck z kolorową naczepą.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki