• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
Nie ma puszki:eek::(
Świetny model(y), tak jak napisano, ładunek jak najbardziej na czasie i to Cię trochę tłumaczy:LOL:
Ze smutkiem stwierdzam że zapomniałem o wczorajszej licytacji trzyosiowej magnumki w barwach tego przewoźnika, a szkoda bo chciałem zaskoczyć:(
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Cześć Wszystkim! :)
Dzięki za ostatnie odwiedziny w moim temacie. Tomek - dziś obiecany kontener i to dość ciekawy. Jakiś czas temu okazało się, że Paweł @RIT8-4 wpadł na podobny pomysł co ja. :D Postanowił zrobić sobie żółty zestaw z żółtym kontenerem. Pomysł genialny w swej prostocie! :ROFL: Na uwagę zasługuje to bardzo ciekawy kontener od LS Models.
U mnie wyszło to tak...

Nr. 126 Herpa- Renault T Sport Racing + kontener 45'ft LS Models - składak.

DSC_5193.JPG
DSC_5198.JPG
DSC_5201.JPG
DSC_5202.JPG
DSC_5205.JPG
DSC_5209.JPG
 

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
Co tu dużo pisać , genialny { bo mam prawie taki sam:ROFL::ROFL::p } Myślałem że ten kontener jest za długi do tej naczepy , a wystarczyło po prostu mocniej szarpnąć tylną belkę ;) i jednak 3 osie do tego ''bydlaka '' nawet bardziej pasują :D(y):love:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 411
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki