• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Witam Wszystkich. Dziękuje za ostatnie wizyty i próbę pomocy. :)
Dziś pozostajemy w klimacie przełomu lat 80 i 90-tych. Zaczęło się od samego "konia". Potem odkryłem, że sam model jest mocno limitowany i występował jako sam ciągnik i zestaw z kontenerami w tych samych barwach (niestety, wtedy Herpa nie przykładała wagi do numerów "puszek"). :( W międzyczasie postanowiłem zrobić sobie naczepę niskopodwoziową. W tamtym okresie, trafiały się zestawy Kieserlinga, wożące właśnie kontenery. Dopasowałem ładunek (Piko po przeróbkach pasujące na naczepy Herpa) i wyszło takie coś...
Sam zestaw prawdopodobnie kupiony z drugiej ręki i eksploatowany (naczepa zarejestrowana w mieście Nowy Targ) na Podhalu... ;)

Nr. 106 Herpa/Piko - Mercedes-Benz SK P&O - składak


DSC_0523.JPG
DSC_0527.JPG
DSC_0528.JPG
DSC_0532.JPG
DSC_0534.JPG
DSC_0537.JPG
DSC_0540.JPG
DSC_0546.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. :)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.527 68 0
Bardzo niewiele brakowało abym miał również tego mercedesa w zbiorach, po prostu musiałem zostać dłużej w pracy:mad:, w ten sposób straciłem
też okazję na Scanię 141 z puszką CSKD, jeden z moich świętych graali kontenerowych.
P&O.., bardzo wdzięczny temat do zbierania, zwłaszcza jak się rozszerzy opcje do BDF oraz burto-plandek, można zebrać piękną kolekcję youngtimerów(y), w różnych kolorach.
W końcu zobaczyłem jak wygląda pikowska puszka;), ma bardzo wiele wspólnego z PT-Trains ; otwierane drzwi oraz literę P w nazwie;)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Bardzo niewiele brakowało abym miał również tego mercedesa w zbiorach, po prostu musiałem zostać dłużej w pracy:mad:, w ten sposób straciłem
też okazję na Scanię 141 z puszką CSKD, jeden z moich świętych graali kontenerowych.
P&O.., bardzo wdzięczny temat do zbierania, zwłaszcza jak się rozszerzy opcje do BDF oraz burto-plandek, można zebrać piękną kolekcję youngtimerów(y), w różnych kolorach.
W końcu zobaczyłem jak wygląda pikowska puszka;), ma bardzo wiele wspólnego z PT-Trains ; otwierane drzwi oraz literę P w nazwie;)
Uśmiałem się... :ROFL::ROFL::ROFL: Do głowy mi nie przyszło, by szukać podobieństw... :ROFL::ROFL::ROFL:
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Cześć Wszystkim. :)
Dzięki za ostatnią aktywność w moim temacie. (y) Dziś pozostajemy w przedostatniej dekadzie XX wieku, ale przenosimy się daleko na wschód... Pokażę Wam model, który postanowiłem kupić zaraz jak tylko miał się pojawić. :D Wiem - kolejny wyjątek (już się ich trochę uzbierało) w mojej zbieraninie... :ROFL:
No to jedziemy...

Nr. 107 Herpa - Volvo F12 Sovtransavto - oryginał


DSC_0547.JPG
DSC_0550.JPG
DSC_0553.JPG
DSC_0555.JPG


I jeszcze mały bonus...

DSC_0560.JPG
DSC_0561.JPG
DSC_0565.JPG
DSC_0566.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Cześć Wszystkim! :)
Dzięki za ostatnie wizyty i komentarze. Dziś pozostajemy w epoce, a do tego będzie to kolejny model F.... :)
Od dawna szukałem trzeciego modelu NTK w naszej skali. Brakuje mi tylko F-ki od AWM. Ciekawa miniatura ze względu na konfigurację. Trzyosiowy samochód + trzyosiowa przyczepa. Załadowany oczywiście 2 x 20'ft. :) Model możecie sobie obejrzeć u Tomka @Tomek M. w jego temacie. Wspomniany kolega nawet ostatnio podesłał mi link do aukcji, ale 40€ z wysyłką za model od AWM? Chyba jeszcze nie czas... :ROFL:
Już chwilę:D temu postanowiłem, że jednak będę miał trzy NTK-i... Do warsztatu wielu z Was, brakuje mi jakieś 30 - 40 lat praktyki. :ROFL::ROFL::ROFL: Zdaje sobie też sprawę , że ZAWSZE można coś zrobić lepiej, inaczej, dokładniej... Ostatecznie efekty mojej pracy ocenicie sami....

Nr. 108 Herpa - Volvo F12 NTK - składak

DSC_0546.JPG
DSC_0547.JPG
DSC_0549.JPG
DSC_0553.JPG
DSC_0555.JPG
DSC_0559.JPG
DSC_0561.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 411
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki