• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
Roman nieczęsto widywany jest w kolekcjach. Herpa nie za dużo tych modeli wydała, choć ostatnio we wznowieniach pojawiają się Romany i można kilka uzbierać. W trzech osiach wygląda zacnie i całkiem dobrze mu z takim ładunkiem puszek.
 

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
Niby tylko zmiana atrapy na Roman , a już całkiem inny klimat ,ale kontenery to tak powinny wyglądać dzisiejsze standardy ;)
W naczepie pomalowałbym piasty na czarno :p:p:D
Do poprzedniej prezentacji mam mieszane uczucia :p:ROFL: z jedne strony ; co ja zrobiłem , taką genialna naczepę oddałem ! o_O
Ale jednak przyjemnie jest patrzeć na skompletowany model i nie żałuje że się zgodziłem :)
Sam model naprawdę wyróżnia się jak na tamte lata , i ten bagażnik na dachu ,plus oznaczenia , tylko sama rama z osprzętem to taki słaby punkt;)
Ciesze się że mogłem pomóc :)(y)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Niby tylko zmiana atrapy na Roman , a już całkiem inny klimat ,ale kontenery to tak powinny wyglądać dzisiejsze standardy ;)
W naczepie pomalowałbym piasty na czarno :p:p:D
Do poprzedniej prezentacji mam mieszane uczucia :p:ROFL: z jedne strony ; co ja zrobiłem , taką genialna naczepę oddałem ! o_O
Ale jednak przyjemnie jest patrzeć na skompletowany model i nie żałuje że się zgodziłem :)
Sam model naprawdę wyróżnia się jak na tamte lata , i ten bagażnik na dachu ,plus oznaczenia , tylko sama rama z osprzętem to taki słaby punkt;)
Ciesze się że mogłem pomóc :)(y)
Naczepę wyśle do Ciebie , Ty wiesz jak to zrobić... :p:ROFL:
Co do "naszej" :D naczepy - zrobiłeś bardzo dobry uczynek i dzięki Tobie, możemy oglądać piękny zestaw (chyba pierwszy raz u nas na forum). Jak bym musiał kiedyś sprzedać moją zbieraninę (oby nie), to będzie jeden z ostatnich modeli, których się pozbędę... Do dziś zestawy Auf Achse robią wrażenie, a co dopiero jakieś 25 lat temu... :D
Jeszcze raz WIELKI dzięki Kolego... (y)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Witam Wszystkich.
Po konwersacji z Łukaszem @Luke a jednocześnie swego rodzaju - inspiracji, dziś "popełniłem" małą sesję dla niego. :) Postanowiłem połączyć jednego z moich Jelczy z naczepą z zestawu Roco Minitaks - Steyr OBB (nr. 47 w moim temacie, w dziale Handel). Przypomniałem sobie, że na przełomie lat 80/90 dostałem od rodziców Jelcza z serii 400 w skali ok. 1:16 z jednoosiową naczepą z burtami. Co prawda tamten był w wersji z krótką kabiną, ale tak to mniej-więcej wyglądało...

DSC_9037.JPG
DSC_9039.JPG
DSC_9042.JPG
DSC_9045.JPG
DSC_9048.JPG
 

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Witam Wszystkich.
Po konwersacji z Łukaszem @Luke a jednocześnie swego rodzaju - inspiracji, dziś "popełniłem" małą sesję dla niego. :) Postanowiłem połączyć jednego z moich Jelczy z naczepą z zestawu Roco Minitaks - Steyr OBB (nr. 47 w moim temacie, w dziale Handel). Przypomniałem sobie, że na przełomie lat 80/90 dostałem od rodziców Jelcza z serii 400 w skali ok. 1:16 z jednoosiową naczepą z burtami. Co prawda tamten był w wersji z krótką kabiną, ale tak to mniej-więcej wyglądało...
Dzięki wielkie Sławku za prezentację. Zestaw z Jelczem tworzy świetny zestaw PKS'u z czasów PRL'u:love:
Wart grzechu... hihihi ;)

Pozdrawiam
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Witam wszystkich. :) Dziękuje za zainteresowanie moim tematem. (y)
Dziś miałem pokazać kolejny model z epoki (pasujący do trzech poprzednich prezentacji), ale przypadkiem wpadł mi w ręce najgenialniejszy kontener , jaki powstał w skali H0... :love: Jako , że jestem "psychofanem" puszek :ROFL:, postanowiłem się od razu podzielić z Wami moim zakupem... Postanowiłem też przy okazji pokazać swoje Volvo Performance (które pewnie prawie wszyscy macie). Docelowo będzie naczepa pod kontenery z czarnymi felgami ale póki co , pożyczyłem z innego zestawu....

Nr. 97 Herpa - Volvo FH performance (oryginał), naczepa Herpa , kontener PT Trains.
Nr. 98 Kibri - Kalmal LMV DC 15-1200 (oryginał).
Nr. 99 , 100 Herpa/ Adam Modelbau - Mercedes Vito - Służba Celna
Jako ładunek - Model żywiczny Steyr 80

DSC_9123.JPG
DSC_9124.JPG
DSC_9128.JPG
DSC_9129.JPG
DSC_9137.JPG
DSC_9140.JPG
DSC_9144.JPG
DSC_9146.JPG


Niestety okazało się , że odrestaurowany Steyr pochodzi z kradzieży i Służba celna w porę zainterweniowała. Traktor został rozładowany i zwrócony prawowitemu właścicielowi...

DSC_9149.JPG
DSC_9153.JPG
DSC_9154.JPG
DSC_9157.JPG
DSC_9158.JPG
DSC_9161.JPG
DSC_9162.JPG
DSC_9165.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania... ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 412
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki