• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Świetna jest ta Scania, jedna z bardziej dopracowanych przez herpę, oryginalnie ma naczepę do przewozu warzyw i już nie raz ją miałem kupić,
tylko żeby zamortyzować koszty przesyłki z E-bay lepiej wziąć kilka modeli, a przeważnie sprzedający albo ma to co już mam,
albo nie ma nic ciekawego.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Świetna jest ta Scania, jedna z bardziej dopracowanych przez herpę, oryginalnie ma naczepę do przewozu warzyw i już nie raz ją miałem kupić,
tylko żeby zamortyzować koszty przesyłki z E-bay lepiej wziąć kilka modeli, a przeważnie sprzedający albo ma to co już mam,
albo nie ma nic ciekawego.
Tak, oryginalnie była typowa "lodówka", która u mnie nie ma racji bytu. :D Było trochę "rzeźby" ale chyba sie udało. :)
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Dopiero co się pozbyłeś czarnej 143Torpedo a tu kolejna 3ka w temacie debiutuje. :p
Fajne połączenie zielonej kabiny z białymi pasami na niej daje efekt miły dla oka. Szkoda że zamiast podczepić typowa ramę rozebrales chłodnie... Tak na marginesie nadkola w naczepie masz tyłem do przodu. ;)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Dopiero co się pozbyłeś czarnej 143 Torpedo a tu kolejna 3ka w temacie debiutuje. :p
Fajne połączenie zielonej kabiny z białymi pasami na niej daje efekt miły dla oka. Szkoda że zamiast podczepić typowa ramę rozebrałeś chłodnie... Tak na marginesie nadkola w naczepie masz tyłem do przodu. ;)
Kto powiedział, że pozbyłem się "czarnuli" NYK? :D Ja jestem chory człowiek, mam po kilka egzemplarzy jednego modelu... :ROFL::ROFL::ROFL: Chłodnię miałem sprzedać i podpiąć typową zabudowę ale z racji braku wolnej naczepy, postanowiłem 'rzeźbić'. :ROFL: Tym bardziej, że w czasach kiedy użytkowano tego typu aut, puszki woziło się na różne sposoby.... :ROFL:
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Cześć Wszystkim. :)
Dzięki za ostatnie wizyty i opinie na temat pokazywanych przeze mnie modeli. Dziś Polonik i raczej pozycja obowiązkowa. Większość ma i zna. Kupiony dość dawno temu. Niestety, swoje już przeszedł. Wszystkie dodatki zrobione przez poprzedniego właściciela. Połamane lustra raczej też jego zasługa... :D

nr. 91 Scania R440 PCC Autochem - oryginał.

DSC_6672.JPG
DSC_6678.JPG
DSC_6679.JPG
DSC_6682.JPG
DSC_6684.JPG
DSC_6687.JPG
DSC_6675.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki