• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.346 108 2
#82
Kapitalna niespodzianka , z drugiej strony Herpa to zadziwiająca firma z jednej strony chce za byle jaki model 150-200zł a z drugiej strony model wart 200zł pakuje do niespodzianki za 70zł , dla nas kolekcjonerów to dobrze jak się trafi coś takiego za pół ceny jednak jak się wcześniej kupiło taki model przykładowo za cenę katalogową to można się lekko wkur..ć.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
#83
Kapitalna niespodzianka , z drugiej strony Herpa to zadziwiająca firma z jednej strony chce za byle jaki model 150-200zł a z drugiej strony model wart 200zł pakuje do niespodzianki za 70zł , dla nas kolekcjonerów to dobrze jak się trafi coś takiego za pół ceny jednak jak się wcześniej kupiło taki model przykładowo za cenę katalogową to można się lekko wkur..ć.
Nastraszyłeś mnie trochę Twoim MB z wozem cyrkowym i tym większa była moja radość po otwarciu pierwszej paczki ;). Jak to mówią, kto nie ryzykuje... :ROFL::p
Druga paczka już nie taka szałowa, aczkolwiek model z serii Exclusive. Naprawdę bardzo ładnie wykonany, z detalami, ale co będę opowiadał - zobaczcie sami...
Model w związku z tym, że konfiguracja nie jest z kręgu moich zainteresowań, zostanie sprzedany. Chyba, że komuś z forum się spodoba i będzie chciał się zamienić na coś z "puchą":D.
DSC_1430.JPG
DSC_1433.JPG
DSC_1436.JPG
DSC_1439.JPG
DSC_1443.JPG
DSC_1447.JPG
DSC_1450.JPG
DSC_1451.JPG

Zapraszam do oglądania i komentowania :).
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#87
Może malowanie nie powala i ta zabudowa na kołach naczepy,ale ogólnie model jest bardzo dobrze zrobiony :) Na takie niespodzianki jakie Ci się trafiły absolutnie nie można narzekać :)
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#88
Myślę, że dzięki dziwnej polityce firmy jaką zauważył Kolega Brodagaz wielu przyzwyczaiło się do faktu, że kupując 'niespodziankę' łatwo wyrwać model o większej wartości katalogowej. A gdy trafia się coś w cenie niespodzianki nie zawsze można na forum poczytać o zadowoleniu. Ten Man już na tym forum zadebiutował dzięki właśnie niespodziance i moim zdaniem nie jest to jakaś kicha, ba nawet belka w naczepie nie jest cała biała - światła są czerwone.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
#89
Dzięki za zainteresowanie i komentarze.
Co do moich niespodzianek, to nigdzie nie napisałem , że jestem niezadowolony ;), ale rosół po schabowym też inaczej smakuje :ROFL::ROFL::ROFL:. U mnie albo kontener, albo ciężar, albo Polski przewoźnik. Ten Man czuł by się jak jakiś odmieniec, dlatego nie zagrzeje długo miejsca. Co do samego modelu, tak jak napisałem wyżej - jest to naprawdę dość ciekawy model i przyczepić można się jedynie do typowych nijakich kół...
Na koniec soboty , taki skromny staruszek po lekkich zmianach.
Nr. 12 - MB NG - Herpa
DSC_1473.JPG
DSC_1476.JPG
DSC_1478.JPG
DSC_1483.JPG
DSC_1485.JPG
DSC_1486.JPG
DSC_1487.JPG
DSC_1490.JPG

Zapraszam do oglądania i komentowania.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.856 386 20
#90
Staruszek i owszem, ale jaki piękny. Lubię tą spedycję i mam parę sztuk w ich barwach. Twoje dodatki tylko urealniają tą miniaturkę. (y)
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#93
Ten MB - Kieserling , po Twoich dodatkach bardzo dobrze wygląda.
Scania w barwach firmy Panas z takim ładunkiem i pilotami jest przepiękna(y)(y).
Zmień tylko blachy w jednym z pilotów, bo są identyczne na obydwóch.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
#96
To oryginał pudełkowy, ta firma z resztą tak ma, MEGA koń a reszta się nie liczy, przynajmniej jeżeli chodzi o zestawy kontenerowe ;).
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#99
Niespodzianka jakaś najgorsza znowu nie jest , ale szału też nie robi . Stare EKB bardzo urokliwe , mi się podoba . Scania z ostatniej prezentacji zdecydowanie najfajniej się prezentuje . Bardzo mi się podoba .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
A więc po kolei. TGX całkiem ładnie wykończony, do tego rzadki typ naczepy. Poza tym całość to też nie moja liga. Zbiór EKB się rozrasta, ładny taki mini kontenerowiec. :D Natomiast Setzl kładzie na kolana. Połączenie odpicowanego ciągnika ze standardową tankpuszką wypada niesamowicie efektownie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 411
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki