• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Witam i dzięki za wizyty i komentarze. :)

Widok Jelczy kojarzy mi się raczej ze starymi, niezbyt barwymi zdjęciami, a u Ciebie tak kolorowo. Miło się na to patrzy.
Damian, mnie na szczęście te wszystkie ciężarówki kojarzą się bardzo dobrze i właśnie w kolorach...:) Trzydzieści lat temu , jeździłem do mojej babci na wakacje. Tam potrafiłem godzinami wystawać koło obecnej drogi woj. nr. 969 (Nowy Targ - Nowy Sącz). To były piękne czasy... Szkoda, że nie było wtedy smart-fonów. :ROFL:

Chciałem dziś pokazać kolejny model, ale od dwóch dni mam info o błędzie serwera... U Was też tak jest?
Pozdrawiam.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Witam.
Wreszcie można pokazać coś nowego. :) Dziś 4x4 a do tego rzadkość , bo kontener 20'ft z rozsuwanymi ścianami bocznymi...

Nr. 71 Roco miniTank - Steyr 1291 4x4 OBB - składak (oryginalnie z kontenerem BDF)


DSC_4092.JPG
DSC_4094.JPG
DSC_4096.JPG
DSC_4103.JPG
DSC_4105.JPG
DSC_4110.JPG
DSC_4114.JPG
DSC_4118.JPG
DSC_4121.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 411
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki