• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
#61
Fajny model wyszedł.Jak dla mnie dużo daje mu ta puszka która jest super opisana.A czy model ma być zgodny z oryginałem?Sprawa dyskusyjna.Myślę że ma być czysto wykonany i wzbudzać zachwyt forumowiczów:):eek:(y)itd...
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#62
W tym wypadku taka modyfikacja jak najbardziej wskazana i nie ma co się sugerować oryginałem, model wygląda bardzo fajnie w takiem zestawieniu
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
#63
MANik z EKB w tej konfiguracji fajny, niestety nie realny, w tej firmie wszystkie konie mają układ osi 4x2, co więcej to raczej składak bo nie kojarzę by Herpa wypuściła TGXa 6x2 z EKB
Tak jak w opisie - składak :)
Dzięki wszystkim za komentarze, a dziś obiecany kilka dni temu zestaw ;).
Nr. 9, 10 i 11 Herpa :)
DSC_1281.JPG
DSC_1284.JPG
DSC_1286.JPG
DSC_1288.JPG
DSC_1290.JPG
DSC_1294.JPG
DSC_1295.JPG
DSC_1297.JPG
DSC_1299.JPG
DSC_1300.JPG
DSC_1301.JPG

Więcej fotek zestawu niebawem.
Zapraszam do oglądania i komentowania.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#66
Kapitalny zestaw.Gabaryt w malowaniu polskiej firmy mega.Szkoda że nie masz dioramki bo fajne scenki mogłyby być z tymi pilotami :) Gratuluję takiego modelu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
#68
Bardzo dobrze, że dałeś mu ładunek. A razem z pilotami wygląda rewelacyjnie. Brakuje tylko dioramki do prezentacji i będzie wyglądał jak w realu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
#75
Panasowy gabaryt jest bardzo fajny, ale jakbyś Scanii dołożył jeszcze lusterka to byłby już full wypas.
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#76
no scania Panasa jest świetna, zawsze mi się podobał ten model i nie ukrywam że chętnie bym go widział u siebie :) Super wygląda zestaw razem z "pilotami" (y)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
#77
Widzę, że tylko jeden ciekawy, co jest w środku :p.
Jasne otwieraj ;) Są gdzieś dostępne teraz ?
Były tylko dwie w sklepie modelarskim, w Salzburgu.
Panasowy gabaryt jest bardzo fajny, ale jakbyś Scanii dołożył jeszcze lusterka to byłby już full wypas.
Niestety, kupiłem bez lusterek :(. Druga sprawa, kiedyś planuję przeprowadzić się z powrotem do PL i do tego czasu na pewno nie będę montował żadnych dodatków, w nowo kupionych modelach ;).
Pierwszy model z niespodzianki, zawartość zdecydowanie na + :p.
Nr. 12 - Herpa
DSC_1398.JPG
DSC_1401.JPG
DSC_1403.JPG
DSC_1410.JPG
DSC_1412.JPG
DSC_1417.JPG
DSC_1419.JPG
DSC_1421.JPG
DSC_1425.JPG
DSC_1427.JPG

Druga niespodzianka niebawem ;).
Zapraszam do oglądania i komentowania.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 411
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki