• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Witam :)
Widzę , że coś tu cicho... Zaczęliście już grillować, czy jak? :D
Dziś znów Was będę zanudzał moimi EKB... Tym razem nowość , która była już pokazana. Model dość drogi ale ogólnie mi się bardzo podoba. Na plus za bardzo fajnego "konia", kontener - mimo słabego tyłu, jest to "open top" Maersk i zarazem pierwsza puszka tego największego przewoźnika, załadowana na EKB...

Nr. 63 Herpa - MAN TGX XXL EKB - oryginał

DSC_2531.JPG
DSC_2538.JPG
DSC_2540.JPG
DSC_2544.JPG
DSC_2547.JPG
DSC_2551.JPG
DSC_2553.JPG
DSC_2535.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
O powyższej miniaturze zostało już trochę powiedziane w sposób pozytywny, jak i krytyczny, ale dla mnie mimo wszystko jest świetna. Gdyby nie to, że posiadam już trzy EKB i nie chce dalej w to brnąć, to pewnie bym go sobie sprawił. :( Tak jak sam wspomniałeś, najmocniejszymi jego atutami jest świetnie pomalowany ciągnik i Maersk w "open topie". Kurde, jak tak się rozwodzę, to zaczynam mieć na niego coraz większą chrapkę, dobra, wystarczy. :eek::ROFL:
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Świerny model,dzięki malowaniu ciągnika i puszce ;) Jak go zobaczyłem w katalogu to odrazu zamówiłem tak mi się spodobał :) Gratuluję.Zresztą Ty jesteś miłośnikiem kontenerów to jakby mogło go zabraknąć u Ciebie :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 411
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki