• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Cześć Wszystkim. :) Dzięki za wizyty i komentarze.
Znudziły Wam się już ciężarówki w srebrno-zielonym malowaniu? Nie? To dobrze... :ROFL:
Dziś pokażę kolejną, a ostatnio dotarła następna i czeka na fotki :cool:

Nr. 59 Herpa - MAN TGA "EKB" - oryginał

DSC_0909.JPG
DSC_0915.JPG
DSC_0919.JPG
DSC_0926.JPG
DSC_0928.JPG
DSC_0934.JPG
DSC_0937.JPG
DSC_0942.JPG
DSC_0945.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Witam i dzięki za komentarze. :)
Widzę, że te EKBy średnio Wam się podobają... o_O

Malowanie może już trochę opatrzone, ale jednak bardzo miłe dla oka. To już chyba wiem co będzie następne. :p
Czy miałeś na myśli najnowszego MANa TGX XXL? Odpowiadam - nie :D (chociaż mam), miał być inny "Ekab", ale dobra... Dziś, przy weekendzie pokażę wyjątkowo - zestaw kontenerowy... :ROFL::ROFL::ROFL:
Najnowszy wyrób z manufaktury z Ustronia i przy okazji chcę napisać, że odwołuje wszystko , co złego pisałem o tej firmie. Tym modelem nasz kolega Seweryn zrehabilitował się w stosunku do mnie ZUPEŁNIE. Z samego modelu, jak i szybkości dostawy, formy płatności itd. jestem bardzo zadowolony... (y)

Nr. 60 SAW Model - Jelcz serii 400 - oryginał

DSC_1754.JPG
DSC_1756.JPG
DSC_1758.JPG
DSC_1762.JPG
DSC_1765.JPG
DSC_1768.JPG
DSC_1771.JPG
DSC_1755.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. :)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Wy nawet nie wiecie jak bardzo ja tego Jelcza chciałem mieć... Tego Jelcza i Tą „puszkę”... To mój drugi kontener PLO, ale pierwszy TAKI :D
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.864 386 20
Fajny zestaw. Kontener z naczepą jest zrobiony rewelacyjne, Jelcz zresztą też. Tylko jakoś razem jako jeden zestaw to mi trochę nie pasują. Ale... to tylko mój osąd... Ja wolę tą naczepę z dwuosiowym Jelczem 317. Jakoś bardziej mi pasuje jako zestaw z tamtych czasów.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Witam i dzięki za odwiedziny. ;)
Bardzo się cieszę , że "Jelon" się spodobał. Damian ma rację, naczepa jest trochę za krótka, ale Seweryn na razie nie robi 40'ft... :( Zostaje mi dopasować coś innego, lub poczekać , aż SAW zacznie robić coś nowego. :D
Dziś kolejny Jelcz, może Mafo ciut lepiej podpasuje... :ROFL: Ma trochę mniej bajerów, ale co tam...

Nr. 61 SAW Model - Jelcz serii 400 - oryginał

DSC_1775.JPG
DSC_1778.JPG
DSC_1783.JPG
DSC_1784.JPG
DSC_1786.JPG
DSC_1791.JPG
DSC_1796.JPG
DSC_1777.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 411
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki