• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Pamiętam jak zachorowałem na ten model, gdy go pierwszy raz zobaczyłem. :ROFL: Dla mnie to nie tylko jeden z ładniejszych EKB, ale i również jedno z najciekawszych FH tamtej generacji, jakie zrobiła Herpa.
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Najpierw gratki ode mnie za udane zdjęcia nowym sprzętem :) A model fajnie wykonany, kontener kompletny, więc całość ogląda się z przyjemnością :)(y)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Najpierw gratki ode mnie za udane zdjęcia nowym sprzętem :) A model fajnie wykonany, kontener kompletny, więc całość ogląda się z przyjemnością :)(y)
No, z tym nowym sprzętem to była masakra na początku... Ponad 1000 zdj. zrobiłem, zanim zaczęło cokolwiek wychodzić... Nie wiedziałem, że mam obiektyw do wszystkiego tylko nie do makro. Muszę jeszcze jeden i wtedy powinny być bliskie ideału. :)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Cześć Wszystkim. Dzięki za wizyty i komentarze :).
Dziś pokażę kolejnego "Ekaba" z mojej małej "kolekcji". :p

Nr. 57 Herpa - Volvo FH EKB (Bremen) - oryginał.

DSC_0869.JPG
DSC_0874.JPG
DSC_0878.JPG
DSC_0880.JPG
DSC_0893.JPG
DSC_0896.JPG
DSC_0905.JPG
DSC_0908.JPG
DSC_0899.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Duży plus za zmianę felg, bo w tym przypadku Herpa się nie popisała. Dzięki temu niewiele odstaje od poprzednika. Kontener nie jest taki zły, tylko jak na Herpę ma trochę mało detali.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Duży plus za zmianę felg, bo w tym przypadku Herpa się nie popisała. Dzięki temu niewiele odstaje od poprzednika. Kontener nie jest taki zły, tylko jak na Herpę ma trochę mało detali.
Felgi zmienił jeden nasz forumowy kolega, za co mu bardzo dziękuję ;)

W 1:1 pewnie tak, ale tutaj można skonfigurować coś miłego dla oka :p
Tak więc zapraszam do siebie, zobaczymy czy tak łatwo pozmieniać puszki w zestawach... :ROFL::ROFL::ROFL: Po drugie mam druga taką samą luzem, więc chyba jednak tak zostanie. ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 411
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki