1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Slavi - mała zbieranina...

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika Slavi, 7 Stycznia 2017.

1. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Scania Fischinger po prostu rewelacja(y)a ostatni Den Hartogh tak jak jego koledzy z firmy też niczego sobie(zdjęcie grupowe super);)tylko tylną belkę mogli bardziej dopracować.

• Doceniam Doceniam x 1

2. Slavi

Slavi Aktywny użytkownik

Witam i dziękuję za komentarze :).
    Dziś pokażę model z "Extra Shop-u". Niby nic, a jednak ...

Nr. 44 Herpa - MAN TGX 18.580 + 20'ft TRITON - oryginał

DSC_3622.JPG DSC_3627.JPG DSC_3632.JPG DSC_3636.JPG DSC_3637.JPG DSC_3640.JPG

Zapraszam do oglądania i komentowania ;).

• Super! Super! x 6
    • Doceniam Doceniam x 4
  3. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Fajny skład , ale warty uwagi głownie przez sam ciągnik który ma nietypowe oznaczenia modelu i silnika .

• Doceniam Doceniam x 1
    • Super! Super! x 1
  4. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Podoba mi sie ten zestaw.Ciągnik niby goły jeśli chodzi o malowanie ale wykonany jest kapitalnie dzięki oznaczenią i osłoną bocznym.Kontener znakomicie się prezentuje.Takie modele się ceni ;) Gratuluję posiadania.

• Doceniam Doceniam x 1
  5. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Man-ik prezentuje się rewelacyjnie w połączeniu tą naczepą. Fajnie, że niebieskie są w niej błotniki.
    Masz pozytywnego "świra" na punkcie beczek:D

• Doceniam Doceniam x 1
  6. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Zestaw jak zestaw ale puszka robi robotę .

• Doceniam Doceniam x 1
  7. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

Ładny zestaw i ciekawa kolorystyka.Rzeczywiście jak na Mana to rzadki model 18.580

• Doceniam Doceniam x 1
  8. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Zestaw niby taki prosty a ma coś w sobie;)ale w twojej kolekcji każda puszka prezentuje się świetnie(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  9. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Rzeczywiście fajny ten Maniek, podoba mi się ten grill i oznaczenia a w dodatku z tą puszką... (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  10. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Samą ciekawostką jest TGX po lifcie z nowymi oznaczeniami. Takie proste zestawy z tankpuszkami mimo wszystko są bardzo efektowne. Ja bym mu zmienił felgi na chromowane z czerwonymi piastami.

• Doceniam Doceniam x 1
  11. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Super fotka rodzinki..a i kolejny model może się podobać.

• Doceniam Doceniam x 1
  12. Slavi

Slavi Aktywny użytkownik

Witam i dziękuję za odwiedziny często połączone z komentarzem :).
    Dziś pierwszy model z ostatnio kupionego "pakietu" :cool:. Z tego ucieszyłem się chyba najbardziej...

Nr. 45 Herpa - Stelzl - oryginał

DSC_3774.JPG DSC_3779.JPG DSC_3782.JPG DSC_3785.JPG DSC_3789.JPG DSC_3791.JPG DSC_3794.JPG

Zapraszam do oglądania i komentowania ;).

• Super! Super! x 12
  13. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Chyba jeden z ładniejszych Setzlów. Skromny malunek na bokach kabiny bardzo ładnie się komponuje. Duża ilość detali i sam kolor są miłe dla oka. :)

• Doceniam Doceniam x 1
  14. FH-12

FH-12 Aktywny użytkownik

Bardzo ładnie prezentuje się nowy DAF w tym malowaniu, choć nie jestem fanem malunków na kabinach przy tym modelu muszę przyznać, że mi przypadły do gustu.

• Doceniam Doceniam x 1
  15. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Stetzle to jedne z fajniejszych pisankowych modeli. Podoba mi się ich wykonanie.

• Doceniam Doceniam x 1
  16. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

Bardzo ciekawy model.Ładna kolorystyka i wykonanie

• Doceniam Doceniam x 1
  17. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Bardzo ładny egzemplarz tego DAFa, podoba mi się ten zestaw (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  18. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Również bym się ucieszył, gdyby taki egzemplarz trafił mi się w pakiecie:D W takim malowaniu DAF wygląda rewelacyjnie. Dodatkowo tylna belka jak na Herpę solidnie wykonana(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  19. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Modele tego przewoźnika zawsze robią wrażenie,ten również bardzo ładny i udany.

• Doceniam Doceniam x 1
  20. Batonik90WnC

Batonik90WnC Aktywny użytkownik

Super się ten DAF prezentuje w purpurze. Osłony boczne też dodają uroku, cały model bardzo na plus :)

• Doceniam Doceniam x 1

Udostępnij