• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Aktywny użytkownik
Witam i dziękuję za komentarze :).
Dziś pokażę model z "Extra Shop-u". Niby nic, a jednak ...

Nr. 44 Herpa - MAN TGX 18.580 + 20'ft TRITON - oryginał

DSC_3622.JPG
DSC_3627.JPG
DSC_3632.JPG
DSC_3636.JPG
DSC_3637.JPG
DSC_3640.JPG

Zapraszam do oglądania i komentowania ;).

Podoba mi sie ten zestaw.Ciągnik niby goły jeśli chodzi o malowanie ale wykonany jest kapitalnie dzięki oznaczenią i osłoną bocznym.Kontener znakomicie się prezentuje.Takie modele się ceni ;) Gratuluję posiadania.

DamLen

Znany użytkownik
Samą ciekawostką jest TGX po lifcie z nowymi oznaczeniami. Takie proste zestawy z tankpuszkami mimo wszystko są bardzo efektowne. Ja bym mu zmienił felgi na chromowane z czerwonymi piastami.

OP
OP
Slavi

Slavi

Aktywny użytkownik
Witam i dziękuję za odwiedziny często połączone z komentarzem :).
Dziś pierwszy model z ostatnio kupionego "pakietu" :cool:. Z tego ucieszyłem się chyba najbardziej...

Nr. 45 Herpa - Stelzl - oryginał

DSC_3774.JPG
DSC_3779.JPG
DSC_3782.JPG
DSC_3785.JPG
DSC_3789.JPG
DSC_3791.JPG
DSC_3794.JPG

Zapraszam do oglądania i komentowania ;).

DamLen

Znany użytkownik
Chyba jeden z ładniejszych Setzlów. Skromny malunek na bokach kabiny bardzo ładnie się komponuje. Duża ilość detali i sam kolor są miłe dla oka. :)

FH-12

Aktywny użytkownik
Bardzo ładnie prezentuje się nowy DAF w tym malowaniu, choć nie jestem fanem malunków na kabinach przy tym modelu muszę przyznać, że mi przypadły do gustu.

dziarka

Aktywny użytkownik
Również bym się ucieszył, gdyby taki egzemplarz trafił mi się w pakiecie:D W takim malowaniu DAF wygląda rewelacyjnie. Dodatkowo tylna belka jak na Herpę solidnie wykonana(y)

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 202
Samochody ciężarowe 438