• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam Wszystkich w ten niedzielny poranek :). Dzięki za odwiedziny.
Dziś pokażę ostatni z rodziny Den Hartogh, ale jak tylko nadarzy się okazja , zbiór będę powiększał.
Najpierw jednak chciał bym się czymś pochwalić, czego normalnie nie robię (żonie się boję, bo ona wie, ile te moje "zabaweczki" kosztują :ROFL:).
Wczoraj jak co sobota, odwiedziłem mój zaprzyjaźniony sklep modelarski. Tam czekały dwie świeże paczki na rozpakowanie (dwie osoby przyniosły "używane" modele na sprzedaż). Ja byłem osobą, która te kartony rozpakowała :eek:(y)!!! Efekt moich zakupów;
- 3 x Felbermayr
- 2 x Wasel
- Vogel
- Ter Linden
- Stelzl
- Gunter Pille
Miałem duuuużo szczęścia... W najbliższym (wolnym) czasie zrobie zdjęcia.
Dziś obiecany wyżej model ze "skrzydełkami".

Nr. 43 Herpa - Den Hartogh - oryginał

DSC_3258.JPG
DSC_3262.JPG
DSC_3268.JPG
DSC_3270.JPG
DSC_3277.JPG
DSC_3282.JPG
DSC_3287.JPG


Zapraszam do ogladania i komentowania ;).
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Osz Ty szczęściarzu!:D...się obkupiłeś!!!:p
Co do "skrzydełkowego" to jako uzupełnienie kolekcji egzemplarz obowiązkowy, choć jak widać nie jest dopracowany, ale mimo to podobać się może.
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Chciałbym mieć taki sklep modelarski obok siebie ale coś mi się wydaję, że szybko bym zbankrutował. :D Den Hartogh klasa sama w sobie, uwielbiam to malowanie. Fischinger wart posiadania teraz musisz dokupić beczkę do kompletu. ;)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Zakupy zrobiłeś piękne,i każda prezentacja napewno będzie interesująca ;) Den Hartogh bardzo fajny i na dodatek Twój kolejny ;) Ciekawym dodatkiem jest numer ciągnika i numer naczepy.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam , dziękuję za odwiedziny i każdy komentarz :).

Fajny zestaw, w tym malowaniu każdy fajnie wygląda nie zależnie od konfiguracji. :)

Grilla mu wepchnij bo będzie płacz jak się zgubi.:D
Ale się zdziwiłem :eek:. Atrapa na miejscu - BARDZO dziękuję (y).

Den Hartogh świetny, jak każdy, pomimo pewnych niedociągnięć. Ale tymi zakupami to mi podniosłeś ciśnienie. :p I podejrzewam że jeszcze podniesiesz przy prezentacji.
Mnie jak ciśnienie skoczyło podczas rozpakowywania kartonów :D. Zdjęcia będą na pewno, tylko jeszcze nie wiem kiedy. Modeli przybywa w dość szybkim tempie, a czasu jak zwykle brakuje...
Dziś taki mały bonus, czyli zdjęcia grupowe. Pozdrawiam przy tym serdecznie Wszystkich fanów "Den Hartogh" ;).
DSC_3290.JPG
DSC_3291.JPG
DSC_3296.JPG
DSC_3301.JPG
DSC_3302.JPG
DSC_3307.JPG
DSC_3310.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania ...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki