• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Witam i dziękuję za aktywność w moim temacie ;).
Co do ostatniego modelu, to kiedyś zrobię zdjęcie z inną , "fajniejszą" puszką :D.
Dziś kolejny tank i do tego AWM...
Kupiłem w pakiecie z kilkoma innymi modelami i mimo wątpliwości, zostawię do kolekcji...
Czekam na Wasze komentarze, bo jak widać, trochę odstaje od Herpy...

Nr. 39 AWM - Den Hartogh - oryginał

DSC_3184.JPG
DSC_3187.JPG
DSC_3193.JPG
DSC_3196.JPG
DSC_3199.JPG
DSC_3202.JPG
DSC_3203.JPG
DSC_3206.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania :).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
Jak zbierasz modele tego przewoźnika to i miniatury z AWM trzeba mieć. Forma tego Volvo z AWM jest jaka jest i lepsza nie będzie, ale do kolekcji pasuje idealnie.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Witam i dzięki Wszystkim za odwiedziny :).
Dziś znów puszka, ale mam nadzieję, że się spodoba ;). Oczywiście Herpa nie była by sobą , jak by nie zrobiła dwóch modeli z tym samym nr. kontenera :mad:...
Z dedykacją dla Szczecina :D...

Nr. 40 Herpa - Den Hartogh - oryginał

DSC_3209.JPG
DSC_3211.JPG
DSC_3218.JPG
DSC_3219.JPG
DSC_3224.JPG
DSC_3228.JPG
DSC_3233.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania ;).
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Co prawda modele w barwach tego przewoźnika już wielokrotnie były pokazywane na forum, ale myślę iż są na tyle ciekawe, że można je oglądać w nieskończoność. Gratuluję posiadania, bo warto.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 412
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki