• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.478 158 2

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Świetne są te Many w tym malowaniu, fajnie że udało Ci się skompletować kilka modeli tego samego przewoźnika.
Zawsze to kilka modeli ciekawiej się prezentuje niż pojedynczy egzemplarz(y).
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Witam.
Dziękuję za wizyty i komentarze.
Dziś "noskowy" model z tank puszką. Pochodzi z ciekawego zestawu, który pewnie znacie... Kupiłem samego "konia" i tak to wyszło :)
Nr. 35 Składak - Scania + naczepa - Herpa, Tank - AWM.

DSC_2966.JPG
DSC_2970.JPG
DSC_2972.JPG
DSC_2973.JPG
DSC_2977.JPG
DSC_2980.JPG
DSC_2983.JPG
DSC_2986.JPG
DSC_2990.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania :).
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Lugmairowa trójca wspaniała. Takie zdjęcia są zawsze najbardziej efektowne i zwieńczają efekt końcowy. Co do Scanii to zaciekawiły mnie skrzynki przy ramie, pierwszy raz coś takiego widzę u Herpy.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
Przy tej ilości chromów, to Scania pasuje bardziej na "ShowTruck" niż na taki roboczy ciągnik. Poza tym nie za bardzo pasuje mi tu zielona podkontenerówka.
No ale to tylko moje osobiste zdanie. :)
 
Reakcje
10.765 67 1
Te zabudowy między osiami ciągnika bardzo fajne . Ciekawy patent . Jeśli chodzi o połączenie tego składaka , to jeśli chodzi o składy z kontenerami to połączenie ciągnika i naczepy od herpy z kontenerem AWM jest najbardziej rozsądne . Żadna z tych dwóch firm osobno takiego składu nie zrobi .
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Witam.
Dzięki wszystkim za wizyty i komentarze :). Co do ostatniej Scanii "noskowej" , to wg. mnie, ten chrom robi fajną robotę. Jest dużo firm, które mają MEGA ciągniki i ciągną zwykłe "szare" naczepy z dorobionymi życiem kontenerami :) Dobrym przykładem jest firma Stelzl (strona 5 w moim temacie). Przepiękny model i przeciętna naczepa...

Ciekawie wyszedł ten składak, zaryzykuje stwierdzenie, że wygląda nawet lepiej niż w oryginalnym zestawieniu.
Zdecydowanie lepsza konfiguracja :ROFL::D.

Dziś kolejny składak i znowu "tank" :confused:.

Nr. 36 - Składak - całość Herpa.

DSC_2994.JPG
DSC_2998.JPG
DSC_3001.JPG
DSC_3003.JPG
DSC_3005.JPG
DSC_3008.JPG
DSC_3010.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania :).
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Lubię bardzo ciężarówki z gwiazdą w logo i różnego rodzaju beczki, więc dla mnie zestaw jak najbardziej na plus:) Czerwony kolor nadaje charakteru całości. Oznaczenia na beczce też robią świetny efekt.
"NordTank" i u mnie gości na półce...wkrótce się pochwalę;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 411
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki