• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam po krótkiej przerwie i dziękuję za komentarze.
Dziś model , który ze względu na barwy i ilość detali jest dość ciężki do zdobycia. Udało mi się go upolować gdzieś w dalekich "internetach", w miarę dość dobrych pieniądzach.
Zobaczcie sami...

DSC_2752.JPG
DSC_2755.JPG
DSC_2759.JPG
DSC_2762.JPG
DSC_2763.JPG
DSC_2767.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania.
 

Andreas

Nowy użytkownik
Reakcje
0 1 0
Witam po krótkiej przerwie i dziękuję za komentarze.
Dziś model , który ze względu na barwy i ilość detali jest dość ciężki do zdobycia. Udało mi się go upolować gdzieś w dalekich "internetach", w miarę dość dobrych pieniądzach.
Zobaczcie sami...

Zobacz załącznik 485681 Zobacz załącznik 485683 Zobacz załącznik 485684 Zobacz załącznik 485685 Zobacz załącznik 485686 Zobacz załącznik 485687

Zapraszam do oglądania i komentowania.
Ho ho... Panie pozazdroscic tylko takiego Cudnego zestawu, hm moje ulubione barwy...(y)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam.
Dzięki za zainteresowanie ;) i komentarze.

Ma coś w sobie to malowanie że nie można mu się oprzeć :D Bardzo fajny okaz jak widać z żółtego pudełka jeszcze .
Jak najbardziej z pięknego , żółtego pudełka :D.

Dziś , przy sobocie jeszcze taki mały bonus...
DSC_2769.JPG
DSC_2771.JPG
DSC_2773.JPG
DSC_2777.JPG
DSC_2778.JPG
DSC_2780.JPG
DSC_2782.JPG


Trzy WB z puszkami, ale nie jedyne w zbiorach :D.
Zapraszam do oglądania i komentowania :).
 

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
Wszystkie trzy Betze genialne pod względem fabrycznych detali, szkoda jedynie, że Herpa nie postarała się do końca przy XF105 i nie umieściła rejestracji od naczepy we właściwym miejscu. :D
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Witam i dziękuję za komentarze :).
Dziś kolejna ciężarówka z "tankpuchą". Jak go kupiłem kilkanaście miesięcy temu, nie wiedziałem, że to tak bardzo poszukiwana spedycja... Stan idealny, z lustrami i w srebrnym pudełku Herpy...
Tu w Salzburgu bardzo często widuję te barwy. Naprawdę przykuwają oko. Niestety, posiadam tylko jedną sztukę. Kolega PorscheDesign ma/miał aż trzy!!! W sumie jest chyba 5, z czego dwa SK MEGA rzadkie i niestety bardzo drogie...
No to jedziemy...

Nr. 30 Herpa - oryginał - Richter

DSC_2258.JPG
DSC_2259.JPG
DSC_2262.JPG
DSC_2263.JPG
DSC_2266.JPG
DSC_2267.JPG
DSC_2269.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania ;).
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Kolorystyka może prosta, ale model bardzo zwraca uwagę. Axor w takim zestawieniu to też rzadkość. Sama firma ma też oddział w Polsce.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki