• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.965 2 0
Rewelacyjnie prezentuje się ten Daf ze względu na kolory jak i konfigurację (y) Gratuluję kolejnego świetnego modelu.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Witam i dziękuję za odwiedziny.

Super :) też tam czasami bywam tak pochodzić ;) Pozdrawiam :)
Od 12.06 będę na chwilę w PL, zapraszam nad jezioro na piwo :).

Nudny , to żeś wymyślił :D Jak dla mnie jeden z fajniejszych modeli jakie wyszły w barwach tej firmy . Świetna konfiguracja .
Tak naprawdę jest bardzo fajny, ale szukałem tego modelu (w miarę normalnej cenie) przez kilkanaście miesięcy...
Dziś kolejny jegomość, w tych samych barwach...

Nr. 29 Składak; Ciągnik AWM, naczepa i puszka Albedo.

DSC_2343.JPG
DSC_2346.JPG
DSC_2348.JPG
DSC_2350.JPG
DSC_2352.JPG
DSC_2354.JPG
DSC_2356.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania :).
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Witam w klubie. :D:D Daf CF to jeden z zajefajniejszych Bertschi jakie wyszły. AWM co prawda nie trawię, no ale w tym malowaniu jeszcze można się nad tym pochylić, no i wypasione felgi. (y)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Dziękuję bardzo za zaproszenie,nie jest to wykluczone że skorzystam z zaproszenia :) Kolejny ciekawy model w barwach rodem z Szwajcarii.Gratuluję ;)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.794 67 1
Jakby mu dał naczepę z herpy na felgach AWM to byłby hit . Teraz nie jest źle bo mi się podoba . Szczególnie sam koń jest bardzo urokliwy . Te felgi wyszły im świetnie .
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Witam i dziękuję za komentarze :).

Jakby mu dał naczepę z herpy na felgach AWM to byłby hit . Teraz nie jest źle bo mi się podoba . Szczególnie sam koń jest bardzo urokliwy . Te felgi wyszły im świetnie .
Dlaczego ja wcześniej na to nie wpadłem :p?
Niżej fotka z innymi felgami i zdjęcie grupowe.
Zapraszam...

DSC_2731.JPG
DSC_2734.JPG
DSC_2736.JPG
DSC_2738.JPG
DSC_2741.JPG
DSC_2744.JPG
DSC_2747.JPG
DSC_2750.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania :).
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 412
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki