• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Ciekawy model,nie miałem przyjemności takie widzieć jeszcze.Fajna puszka z tej Agi :) Scania dobrze się prezentuje.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.923 386 20
Fajny zestaw z "babcią" Scanią. Tankpuszka też ciekawie wygląda z pełnościennymi bokami.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Dzięki za odwiedziny.

Spokojnie , nie mam aż tak dużo , szczególnie za nowościami już nie gonię :)
Tak poważnie, to bardzo podziwiam Twoja kolekcję. Ogrom modeli, przekrój większości epok i różnorodność firm, marek, konfiguracji robi OGROMNE wrażenie... Ja skupiłem się tylko na konkretnych konfiguracjach i samochodach w Polskich barwach, a i tak jest ciężko :(...

Dziś kolejna "tank pucha".
Jak zobaczyłem zapowiedzi, wiedziałem, że muszę go mieć. Mimo, że kosztował "kupę" grosza :confused::ROFL:... Jak nadarzy się okazja, to kupię sobie drugi taki sam :ROFL:... W ciągniku zmieniłem koła (za przykładem kolegi Porsche Design ;)). Naczepa pewnie kiedyś też się doczeka...

Nr. 25 - Oryginał Herpa

DSC_2300.JPG
DSC_2303.JPG
DSC_2304.JPG
DSC_2309.JPG
DSC_2311.JPG
DSC_2314.JPG
DSC_2316.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania :).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.923 386 20
Jeden z najnowszych poloników wygląda fajnie. Mam i jestem zadowolony. Całkiem ciekawie wygląda po zmianie kół na chromowane.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.795 67 1
Babka bardzo fajna . Kiedyś może robili nieco biedniejsze modele w oznakowanie , ale za to te modele nadrabiają konfiguracjami i w pewnym sensie sentymentem naszym do tamtych pojazdów . Jeśli chodzi o PCC to zmiana kół zdecydowanie dodała życia do tego modelu . Podoba mi się chociaż ja ostatnio jestem bardzo zauroczony kołami od AWM .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
No tak to co musi mieć każdy z nas, ale takie modele nigdy się nie znudzą. Dobry pomysł z felgami.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Polonik zawsze ciekawy :) Ten model akurat jest fajnie wykonany i ten kontener jak i podkontenerówka mają wszystko co potrzebne :)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Witam i dziękuję za odwiedziny.
Dziś jeden z moich ulubionych modeli, jak nie ulubiony... Kilku z Was go ma, choć został wyprodukowany w ilości 500 szt... Jak pisałem na początku mojego tematu, kupiłem go za ok. 30 zł. Pani w "internetach" sprzedawała go jako ; cytuję - "autko, ciężarówkę"... Nie wierząc w to co widząc, trzęsącymi rękoma złapałem za tel... Po paru dniach dotarła paczka, lekko podniszczone było tylko pudełko - stare "exclusive series". Sam model był w stanie idealnym + lustra do wklejenia... Jestem MEGA szczęściarzem :cool:...
No to jedziemy...

Nr.26 - Herpa - Volvo FH12 PEKAES - Oryginał.

DSC_2317.JPG
DSC_2320.JPG
DSC_2322.JPG
DSC_2324.JPG
DSC_2326.JPG
DSC_2329.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.923 386 20
Ten model to rzeczywiście rarytas kolekcjonerski. Można Ci go zazdrościć. ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 412
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki