• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
Ten model miałem jakiś czas temu na oku i muszę przyznać, że na twoich zdjęciach prezentuje się rewelacyjnie i coraz bardziej kusi mnie zakup tego modelu.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Dzięki serdeczne za komentarze.
Dziś model, który już dwa razy pojawił się na forum. Jest to nowa Scania - WIEK Hamburg. Budzi trochę kontrowersji, ale mnie się BARDZO podoba. Tak jak już pisałem u kolegów w innych tematach, szkoda , że kolejny model z tym samym numerem kontenera :mad:...
No to teraz moja "skakanka" ;)

DSC_2285.JPG
DSC_2287.JPG
DSC_2291.JPG
DSC_2293.JPG
DSC_2295.JPG
DSC_2297.JPG
DSC_2298.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Jak dla mnie bardzo piękny model ;) Widzę że coraz więcej kolegów z forum prezentuje ten model ;) Malowanie z tym kontenerem świetnie skomponowane.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Z ostatnich Twoich prezentacji najbardziej mi przypadł do gustu ten duecik, a ostatnia Skakanka też godna zainteresowania.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
Ponownie tym razem muszę się przyzwyczić tym razem do nowej Scani jak było wcześniej z Mercedesem czy Volvo ..mam mieszane uczucia do wyglądu ..
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Według mnie wygląda lepiej niż w zapowiedziach, głownie za sprawą naczepy. Z tyłem co prawda się nie postarali i kontener też mógłby być nieco lepszy, ale ogólnie fajny okaz. Coś im znowu spasowanie nie idzie, u mnie klamka w prawych drzwiach nie siadła, a u Ciebie widzę odstającą atrapę.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Dzięki za komentarze.

Zestaw ładnie skomponowany, patrząc na drugi plan to aż się prosi o terminal :)
To moje marzenie... Z wielkimi suwnicami, dźwigami kontenerowymi (na razie mam jeden) bocznicą kolejową i całą infrastrukturą. Niestety, dopóki nie przeprowadzę się do Polski, nie ma na to szans. Mam zbyt małe mieszkanie :(...

Ponownie tym razem muszę się przyzwyczić tym razem do nowej Scani jak było wcześniej z Mercedesem czy Volvo ..mam mieszane uczucia do wyglądu ..
Tani model, to i jakość gorsza :ROFL::ROFL::ROFL:...

Dziś taki mały staruszek. Szkoda , że puszka bez numeru, ale za to ciągnik jest bardzo fajny. Zresztą oceńcie sami...

Nr. 24 - Oryginał Herpa

DSC_2331.JPG
DSC_2333.JPG
DSC_2335.JPG
DSC_2337.JPG
DSC_2339.JPG
DSC_2341.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania :).
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 411
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki