• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Skromne początki-H0 fan!!!!

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#21
BMW w barwach Herpy do mnie jakos nie przemawia ale ta BMW serii 5 to już jak najbardziej.(y) Fajne ma felgi, taki drobny akcent a tak dużo daje.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#22
Tak, piąteczka po przemalowaniu znacznie lepiej wygląda. Natomiast sportowa E30 ma nie oryginalne felgi. W tej wersji powinna mieć czerwone, a w gablotkowej złote.
 
OP
OP
H0 fan!!!!

H0 fan!!!!

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#24
Mafo ma racje;) Piątka tymczasowo pożyczyła sobie felgi od M3 E30.

I kolejne autko w kolekcji,gratis do ostatniego zamówienia:)
A już wkrótce nowy temat w dziale "Pojazdy specjalistyczne",tego jeszcze chyba na forum nie było:D

Ford Fiesta mk6 Rietze

P1010023.JPG


P1010027.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#25
Fiesta bardzo ciekawa i bardzo rzadko widywana w naszej skali. I nawet w tym kolorku może się podobać, choć ja wolałbym inny kolor.
 
OP
OP
H0 fan!!!!

H0 fan!!!!

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#28
Czas odświeżyć temat, po prawie roku od ostatniego wpisu:p
Podczas przekopywania neta w poszukiwaniu karawanów natknąłem się na takie oto cztery rodzynki(y)


Drummer/Brekina Fiat 126
P1010329.JPG

P1010319.JPG

P1010321.JPG

P1010325.JPG

P1010328.JPG
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#36
Fajnie, że kolejna osoba z forum została wciągnięta w wir samochodowej skali 1/87, z którego praktycznie nie można się wydostać ;)
Ładnie rozpocząłeś kolekcję modelem Audi A4 w bardzo interesującym metalicznym kolorze. Właśnie takie modele cieszą siew u mnie
największą sympatią, aczkolwiek Golf III jest wyśmienity z racji częstego występowania tego pojazdu na naszych rodzimych drogach.
Modelik popularnego Volkswagena przyozdobiony tablicami rejestracyjnymi wygląda jak ściągnięty dopiero co zza niemieckiego szrotu
i przerejestrowany u nas jako całkiem sprawny pojazd po wcześniejszej ekspertyzie u zaprzyjaźnionego za przysłowiową flaszkę. BMW
również bardzo urokliwe, mają ten styl, który na zawsze pozostanie rozpoznawalny prze kolejne pokolenia motoryzacyjne. Wyroby z PRL
całkiem interesujące i godne głębszej uwagi. Żuki jakościowo przyzwoite i powraca sentyment lat 80-tych. Maluszki to już poemat skali ;)
 

VWAdam

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#38
Maluchy extra i widać że wykonanie też całkiem przyzwoite. Mi najbardziej podoba sie ten ceglasty :) sąsiad swego czasu miał takiego a dziurę w drzwiach miał zaklejoną reklamą PEPSI :)