• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Skromna kolekcja - olek 1398

OP
OP
olek1398

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0
#41
Teraz mała zapowiedź dioramki, której wreszcie się moje samochody doczekają :D. Jutro zazieleniam, jeszcze wysycha klej na piasku. Co powiecie o drodze? ;)
20130208_222528.jpg
20130208_222350.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#42
Droga dobrze wygląda tylko by nabrała większego realizmu, trzeba ją koniecznie pobrudzić.;)
Fajne Audi(y)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#43
Tak jak Marcin uważam że droga wyszła ok, ale jeszcze pigmentami jakimiś możesz ją podbrudzić.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#47
Maluch z Tololoko nadal pozostaje "plastelinowym lepiakiem" a Polonez już troszkę lepszy lecz montaż i malowanie pozostawia bardzo wiele do życzenia. M i najbardziej spodobal się Kraz.
Sorry panowie, nie chciałbym się powtarzać w kilku wątkach, ale odnoszę wrażenie, że spora część produkcji Tlko jest takim plastelinowym lepiakiem, za ogromne pieniądze.
 
OP
OP
olek1398

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0
#48
Czas trochę odświeżyć wątek... Z racji, że autka tańsze niż lokomotywy i wagony, to częściej je kupuję.:p

Oto są moje ulubione Kity Herpy ;). Myślę, że "wycisnąłem" z nich stosunkowo dużo jak na modele za 16,60 zł.
Na początek Opel Corsa A
_DSC0909.JPG
_DSC0907.JPG


Następnie Europejski Samochód Roku 1987: Opel Omega A Sedan i Caravan
_DSC0895.JPG
_DSC0898.JPG


A na koniec zdjęcie grupowe :p
_DSC0910.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#53
Fajne te Opelki. Jak dla mnie to też trochę za bardzo przybrudzone, ale wiem, że fotki trochę przerysowują. Najfajniejsza trzecia fotka.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#54
Modele są jedyne w swoim rodzaju i wyróżniają się na tle nowości w skali 1/87. Ople są bardzo ładne
w takim zestawieniu lakierniczym. Trzecia fotka rzeczywiście bardzo ładna i pokazuje się w rodzinnej
kupie. Waloryzacja bardzo ładnie wyszła i pokazuje jak można zaniedbać tak ładne samochody z duszą ;)
 
OP
OP
olek1398

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0
#55
Akurat Omega Sedan miała być jako model samochodu dziadka, ale jak się później okazało po szukaniu zdjęć z numerami rejestracyjnymi, że samochód miał kolor złoty, a nie srebrny. Próbowałem uzyskać ten efekt bez przemalowywania, ale wyszedł brudasek, a nie cygańsko-złoty ;). No nic. Trzeba będzie kupić kolejną Omegę - mam do nich ogromny sentyment...

Ale dzisiaj o czymś innym... O Warszawie M20 (dla czepialskich o Gazie M20, bo tak jest napisane na podwoziu modelu ;)). Garbuskę zakupiłem w Wolsztynie, na ostatniej Paradzie Parowozów 2014 na stoisku u Niemca... Wiedziałem, że to biały kruk i na takich okazjach nie wolno przegapić. Firmy niestety nie znam - nie jest to na pewno TLLK.
_DSC0902.JPG
_DSC0901.JPG
_DSC0905.JPG
_DSC0903.JPG _DSC0904.JPG

PS. Muszę się nauczyć robić ostrzejsze fotki...
 
OP
OP
olek1398

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0
#57
Rarytas jak najbardziej ale wykonanie delikatnie mówiąc słabiutkie.
Wykonanie... No nie najlepsze, ale i tak cieszy oko. Jak ją kupowałem miała całe czarne koła i tym już zdążyłem się zająć i podmalować felgi na kremowo, a dekle na srebrno. Nie wiem na jakim poziomie wykonania były produkty TLLK, więc ciężko mi do czegoś ją porównać.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#59
Wykonanie... No nie najlepsze, ale i tak cieszy oko. Jak ją kupowałem miała całe czarne koła i tym już zdążyłem się zająć i podmalować felgi na kremowo, a dekle na srebrno. Nie wiem na jakim poziomie wykonania były produkty TLLK, więc ciężko mi do czegoś ją porównać.
Też szału nie robiła jednak troszkę dokładniej jest wykonana ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#60
Ciekawy ten model. Pomimo nie najlepszego wykonania i tak wart posiadania w kolekcji. To przecież kawał historii naszej powojennej motoryzacji. Gratuluję nabytku. No i trochę zazdroszczę, bo u mnie jeszcze takiej brak.:(
 

Podobne wątki