• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie SKODA

Kanclerz

Znany użytkownik
Reakcje
363 2 0
25.02.2018 / dawny podst. km.55 Ostragóra - 130 018-5 + 130 013-6 zakończył już najtrudniejszy podjazd w okolicy i powoli rozpędza się z mieszanym składem węglarek i platform ze slabami.


Tydzień później...

3.03.2018 / Ostrzeszów - również ten sam duet 130stek oczekuje zamknięty na podmianę drużyny trakcyjnej. Zamykają się rogatki za moimi plecami...

... a tu zza semafora wychyla się 163 041-7 z próżnym składem węglarek w kierunku Świnoujścia. Iście "czeski" weekend. Co ciekawe przejazd duetu Skód był mi znany (jego godzina), jednak o "pershingu" nie wiedziałem nic - stąd pewne zaskoczenie co do jego obecności i wiadoma "jakość" zdjęcia. Udało mi się tylko wbiec na peron.

 

KacperET22

Znany użytkownik
Reakcje
458 1 0
25.02.2018 / dawny podst. km.55 Ostragóra - 130 018-5 + 130 013-6 zakończył już najtrudniejszy podjazd w okolicy i powoli rozpędza się z mieszanym składem węglarek i platform ze slabami.


Tydzień później...

3.03.2018 / Ostrzeszów - również ten sam duet 130stek oczekuje zamknięty na podmianę drużyny trakcyjnej. Zamykają się rogatki za moimi plecami...

... a tu zza semafora wychyla się 163 041-7 z próżnym składem węglarek w kierunku Świnoujścia. Iście "czeski" weekend. Co ciekawe przejazd duetu Skód był mi znany (jego godzina), jednak o "pershingu" nie wiedziałem nic - stąd pewne zaskoczenie co do jego obecności i wiadoma "jakość" zdjęcia. Udało mi się tylko wbiec na peron.

Kanclerz ,te Skody 163 jeżdżą docelowo do Szczecina ,teraz praktycznie nie da się jej spotkać na lk.401 ,a ich relacja to Chałupki-Szczecin Port Centralny SPB 12 ;)