• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie SKODA

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.715 17 0
24.07.2021r. Warszawa Praga. 182 123-0
Mam nadzieję, że Kolega am-70 wybaczy mi, iż posłużyłem się jego zdjęciem. W tym samym miejscu, w którym fotografowałem tę leciwą, aczkolwiek młodo wyglądającą skodę, niewiele ponad miesiąc później, doszło do spektakularnego wykolejenia. Ot, życie dopisało w tym miejscu dalszy ciąg zdarzeń. W sumie dobrze, że tego dnia nasza leciwa faworytka przebywała zupełnie gdzie indziej. W przeciwnym wypadku jej makijaż doznałby poważnego uszczerbku.
5.jpg
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.715 17 0
To nie ja ją pomazałem, naprawdę...;)
Mówiąc poważniej - sądzę, iż jest to efekt próby doraźnego pozbycia się szpecącego graffiti. "Pięknie" pomazaną Skodę załapałem dzień później na łódzkich Chojnach. Wstawię ją jutro, w innym wątku.
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.595 33 4
28.10.2021. Olsztyn Główny.
I cyk! Kolejna skoda CTL tym razem bez graffiti za to upstrzona naklejkami o zatrudnieniu maszynistów i innych do obsługi, niestety schowała się za 2 słupami, więc z boku nie za bardzo było jak zrobić foto. Niemniej ryjek Skody bardzo mi się podoba, także nie było opcji nie podejść od frontu :)
Z pozdrowieniami.
Maciek "Magic"
tory 28  paz 2021 5 1200.jpg
tory 28  paz 2021 2 1200.jpg