• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie SKODA

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#22
O, no facet... Teraz to wstawiłeś coś co mnie się podobuje. :)
Zdjęć EU05 nie znam za wiele. A to jest jedno z tych lepszych mi znanych. Czy możesz podać szczegóły dotyczące tego zdjęcia?
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.994 140 0
#26
Andrzej Harassek napisał(a):
"Laminatka" (...)Model wersji 6-osiowej produkowało w latach 1970-tych Piko w wiekości N.
Szkoda, że model nie bardzo przypominał oryginał. No ale takie to były czasy. ;-)
Coś mi świta, że ta lokomotywa ma żargonową nazwę "Akwarium"

A to drugie dziecko PIKO, czyli Rada 499.2 to zasadniczo też jest w użyciu.
Spotkałem taką w maju, na dworcu w Ostravie.
 

tcy

Znany użytkownik
Reakcje
61 0 0
#31
EU05 w kolorze, w zimowej scenerii dnia 15 stycznia 1976. Warszawa Zachodnia.
drehscheibeoh845oc6.jpg


I jeszcze taka mini sesja pt. "Stewardessy pociągów ekspresowych w służbowych uniformach." 8.09.1972, Warszawa, Polska :)
Fot. Jarosław Tarań/KARTA
Taran_2072.jpg


Taran_2073.jpg
 

escobar

Znany użytkownik
Reakcje
138 3 0
#33
pewnie że jest mało zdjęć kolorowych serii EU05 bo w połowie lat 70-tych zaczęto je modernizować na EP05 (w tamtych latach mało kto w Polsce miał aparat fotograficzny robiący kolorowe zdjęcia:p)
tutaj fotki z http://rail.phototrans.eu pierwsza przedstawia katalogowa Skodę ET40 26(z tego papierowego katalogu tuż po naprawie głównej, fotka zrobiona w okolicy Bydgoszcz Emilianowo (tereny blisko Zachemu i Elektrociepłowni ECII i ECIII) oraz Skoda ET40 43 od d... strony :D Bydgoszcz Bielawy teren PKP Cargo (lokomotywownia)
77E.jpg


ET40-43.jpg
 

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
#40
- źródło: zbiory własne autora
- autor: Remaj12
- opis: "5 października 2013 roku - Toruń Główny - 06:47 - Škoda 163 035-9 "Kasia" odjeżdża z toru 2 przy peronie 1 z pociągiem osobowym REGIO 5726/7 relacji Toruń Główny - Poznań Główny."

DSC_0169.JPG
 
Ostatnio edytowane: