• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele SKMK Sopot zaprasza ... "Koleją na Kaszuby"

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
W dniach 21 – 22 maja 2016 r. (w sobotę od 10.00 do 18.00 i w niedzielę od 10.00 do 15.00) w Zespole Szkół Publicznych nr 3 w Kościerzynie na ul. Mestwina II 3 będzie można wziąć udział w wystawie pt. „Koleją na Kaszuby”. Główną atrakcją wydarzenia będzie ekspozycja kolejowej makiety modułowej przygotowana przez Sopocki Klub Modelarzy Kolejowych.
Plakat.jpg

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Ciekawa informacja, tylko szkoda, że tak późno podana, bo zostały dwa, a w zasadzie jeden dzień do imprezy. :(

Paweł R

Łowca cech
Donator forum
H0e
Ekspert
Reklama do mnie przemawia, zazwyczaj w takich miejscowościach są ciasta nie "fabryczne" wiem co mówię.

Paweł R

Łowca cech
Donator forum
H0e
Ekspert
Wiem że to nie na temat, ale nie mogę się powstrzymać.
Też byłem na imprezie z ciastem.

DSC_0003.JPG

marian

Aktywny użytkownik
Muszę powiedzieć, że ciasto domowej roboty było pyszne.
No i makieta również przednia, a zwłaszcza pięknie odwzorowane sopockie budynki.

OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Po konsumpcji dobrego ciasta zapraszam na fotorelację ...
Parowozy: Tp1-32, Ty5-31

Załączniki

OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Lokomotywy spalinowe: SP45-204, SM42-1069, SU45-100, ST44-717, SM42-865, SP42-049

Załączniki

OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
cd. ...

Załączniki

OP
OP
dgajus