• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sklejane - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
#82
To Volvo raczej nie będzie PEKAESEM, bo to F88, a w PEKAESIE jeździły F89. (no chyba, że się mylę) ;)
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#83
Bardzo fajne modele. Mi osobiście bardziej podoba się Jelcz z tą skróconą naczepą. Ten fornit to dobry patent!
 

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#84
Jetem tego samego zdania ... krótka niskopodłogówka jest SUUPER >> baaardzo realnie wykonana !!(y)
 

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#85
Jelcz z niskopodwoziówka bardzo fajny.Dość częsty widok dawniej na ulicach.Na początku lat 90-tych pewna manufaktura produkująca pustaki w mojej okolicy używała takich właśnie zestawów do ich transportu.Układali tych pustaków na naczepie ile wlazło i jeździli,nie było ITD nie było problemów.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
#88
U mnie ruszyły dwa projekty. Jeden to przyczepa samowyładowcza BSS, a drugi to kolejna niskopodwoziówka, tylko tym razem trzyosiowa.

Przyczepa BSS 001.jpg
Przyczepa BSS 002.jpg
Niskopodwoziówka 3-osie 001.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
#97
Przyczepka ładnie się prezentuje.Widzę Maćku że wciągnęło Cie klejenie.(y)
Tak, przypomniałem sobie lata dzieciństwa i klejenie radzieckich modeli samolotów (bo wtedy takie były dostępne w Składnicy Harcerskiej ;)). A teraz klejenie daje niesamowitą satysfakcję. To po prostu wciąga.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
Dawno się tu nic nie działo bo ciągle brak mi czasu. Ale ostatnio zaświtał mi pewien projekt w głowie. Samoloty od Adama dojechały szczęśliwie, gablotka też, to trzeba było zacząć.
Na początek poszła nakładka na podstawkę gablotki, a następnie z faceta jedzącego bułkę zrobiłem coś na kształt modelarza z modułem do sterowania samolotów.

IMG_7258.jpg
IMG_7259.jpg
IMG_7261.jpg
IMG_7265.jpg
IMG_7266.jpg
IMG_7269.jpg



Modelarz już właściwie skończony, muszę tylko wyprostować mu antenkę, bo się troszkę pogięła przy fotkach .

IMG_7276.jpg



A razem z modelami wygląda tak:

IMG_7274.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 119

Podobne wątki