• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sklejane - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.895 386 20
#61
Ostatnio trochę pomajsterkowałem i postanowiłem zrobić drugą niskopodwoziówkę. Skróciłem trochę, dodałem mocowania do kół, chlapacze, pomalowałem i zrobiłem podłogę z forniru. Niestety miałem tylko taki ciemny. Na razie wygląda to tak:

Niskopodwoz krótka 001.jpg
Niskopodwoz krótka 002.jpg
Niskopodwoz krótka 003.jpg
Niskopodwoz krótka 004.jpg




Przymiarka do naczepy i do lakierowania bezbarwnym...

Niskopodwoz krótka 005.jpg
Niskopodwoz krótka 006.jpg
Niskopodwoz krótka 007.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.895 386 20
#67
Dzięki koledzy za podtrzymanie na duchu, bo jak zobaczyłem po złożeniu jaki to ciemny kolor, to trochę nie byłem pewny czy tak może być.
A na gotowo wygląda tak:

Niskopodwoz krótka 008.jpg
Niskopodwoz krótka 009.jpg





Podpiąłem ją właśnie do Jelcza:

Niskopodwoz krótka 010.jpg
Niskopodwoz krótka 011.jpg
Niskopodwoz krótka 012.jpg
Niskopodwoz krótka 013.jpg
 
Reakcje
10.789 67 1
#69
Zestaw elegancki . Przejrzałem Twój cały temat i że tak powiem masz tam 3 maszyny które mogą posłużyć za ładunek . Ja bym widział ten gąsienicowy pojazd i też taką mam do Ciebie prośbę o takowe zdjęcie .
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#72
Zajrzałem i widzę, że motasz się też z identyczną naczepą - mam na warsztacie taką samą(3 osiową), tylko martwi mnie ta grubość naczepy, bo według mnie jest sporo za gruba. A co do stalińca, to sporo będzie mu wystawał spych z obu stron.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.895 386 20
#76
Zajrzałem i widzę, że motasz się też z identyczną naczepą - mam na warsztacie taką samą(3 osiową), tylko martwi mnie ta grubość naczepy, bo według mnie jest sporo za gruba. A co do stalińca, to sporo będzie mu wystawał spych z obu stron.
Niestety, grubość tej naczepy jest, jaka jest i nic za bardzo się z tym nie da zrobić. A Staliniec gąsienicami mieści się równo tylko lemiesz mu z obu stron wystaje.

Zestaw elegancki . Przejrzałem Twój cały temat i że tak powiem masz tam 3 maszyny które mogą posłużyć za ładunek . Ja bym widział ten gąsienicowy pojazd i też taką mam do Ciebie prośbę o takowe zdjęcie .
Proszę bardzo. Dziś zrobiłem fotki.

IMG_6175.jpg
IMG_6176.jpg
IMG_6177.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.895 386 20
#79
Wczoraj popełniłem nową podłogę do poprzedniej niskopodwoziówki (poprzednia pojechała do kolegi Kamila). Tym razem z trochę jaśniejszego forniru. Z prac mam tylko jedną fotkę, pozostałe to już gotowa naczepa. Tym razem podpiąłem ją pod F88. Myślę, że tak już zostanie (przynajmniej na razie).

Niskopodwoziówka 015.jpg
IMG_6178.jpg
IMG_6179.jpg
IMG_6180.jpg
IMG_6181.jpg
IMG_6182.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 119

Podobne wątki