• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sklejane - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
Pomysł ciekawy. Choć powiem, że widzę tą naczepę z czarnym podwoziem i białym dachem. Kolor boków jeszcze mi jakoś nie chce przyjść do głowy. Napisy też jakoś nie wpadają w oko. Szukam... A czy masz możliwość opracowania i zlecenia wydruku tego typu kalek?
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Naczepa nie jest zła, wiem, że zmienisz koła więc będzie jeszcze lepsza. Co do koloru to proponuje taki jak jest na kabinie Mana z czerwonymi kołami i ramą. Ewentualnie biały dach. :)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
Pięknie się prezentuje ten zestaw z wklejonego linku. Jakby udało się zdobyć dobre fotki to może i takiego bym spróbował.
Naczepa nie jest zła, wiem, że zmienisz koła więc będzie jeszcze lepsza. Co do koloru to proponuje taki jak jest na kabinie Mana z czerwonymi kołami i ramą. Ewentualnie biały dach. :)
No właśnie o tego typu kolorkach na początek myślałem i dziś pomalowałem dach na biało. Podwozie pomalowałem na czarno. Teraz muszę dobrać szarość i spróbuję pomalować boki naczepy.
A pomalowane elementy wyszły tak:

IMG_2593.jpg
IMG_2594.jpg
 

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
Kremowa z czerwonym podwoziem :) Wtedy zestawy były bardzo spójne barwami, kabinę od Mańka też dałbym w beż.
Czekam na dalsze efekty, bo jak znam Ciebie będzie grubo :)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
Kremowa z czerwonym podwoziem :) Wtedy zestawy były bardzo spójne barwami, kabinę od Mańka też dałbym w beż.
Czekam na dalsze efekty, bo jak znam Ciebie będzie grubo :)
Pomysł ciekawy. (y) W takim razie czekam na dobrą temperaturę i chwilę wolnego żeby uruchomić lakiernię. ;)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
Man jeszcze czeka, bo brak weny na malowanie. Za to dziś siedzę w domku złożony chorobą i trochę poćwiczyłem na starym wikingowym Unimogu. Najpierw zrobiłem mu światła, a potem podmalowałem i pobawiłem się washem. Wyszło takie coś:

img-0809_1.jpg
img-0812_1.jpg
img-0813_1.jpg
img-0814_1.jpg
img-0815_1.jpg
img-0816_1.jpg
img-0817_1.jpg
img-0818_1.jpg
img-0819_1.jpg
img-0820_1.jpg
 

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.194 39 0
Jak spojrzałem na ten model to niemal od razu pomyślałem, że super smaczek byłby jakby się udało zrobić mu zimowe łańcuchy do jazdy po śniegu :p
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 119

Podobne wątki