• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skansen lokomotyw w Karsznicach

Rumcajs-wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
221 0 0
#2
Jak dla mnie super wiadomość (y) Po tym jak byłem i widziałem jak to wygląda teraz , takie wiadomości są podnoszące na duchu :)
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#3
Super wiadomość??? A czy od stycznia 2010 coś się w temacie działo? Czy te plany są realizowane czy to były tylko obietnice? W artykule napisano, że pierwsze efekty miały być na wiosnę 2010....
 
OP
OP
Jarosław

Jarosław

Aktywny użytkownik
ŁKMK
Reakcje
737 4 0
#4
Jak dotąd na wiosnę 2011odmalowali kilka parowozów, SM41 i jeszcze coś, już nie pamiętam. Niestety poza tym nie widać, żadnych realizacji tych planów. Muszę się tam przejechać, mieszkam w pobliżu i to moje ulubione kolejowe miejsce. Spróbuję jakieś rozeznanie zrobić
 

Rumcajs-wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
221 0 0
#5
Czyli nie zobaczyłem z którego roku artykuł (n) Byłem w marcu w Karsznicach (relacja foto w Prawdziwa Kolej) . Czyli na zapowiedziach się skończyło :(
 

Podobne wątki