• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Skala N - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
Tymi maleństwami zabijasz Marcinie ochotę na zbieranie herpowskich modeli. Ilość szczegółów i malowanie elementów bije na głowę wielkie europejskie firmy produkujące modele. Powinny się uczyć od japończyków.
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
929 15 0
No, dobrze napisane. To tak jak u mnie Oxford 50 na 50 czyli 50% dziadostwa i 50% dobrze wykonanych modeli;) Cholera człowieka czasem bierze jak można spartolić model marki BMW czy Volvo hehehe.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
Dziś dojechał do mnie model z firmy Tomytec i jestem w mega szoku jak on jest wykonany.... bije on na głowę MANA od HERPY o przynajmniej pół długości tego modelu. Już się domyślam jak pięknie wyglądają w realu Twoje pozostałe modele Broda ;)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Dziś dojechał do mnie model z firmy Tomytec i jestem w mega szoku jak on jest wykonany.... bije on na głowę MANA od HERPY o przynajmniej pół długości tego modelu. Już się domyślam jak pięknie wyglądają w realu Twoje pozostałe modele Broda ;)
Tak jak Ci kiedyś pisałem całkiem inna jakość wykonania :)
 

Podobne wątki