• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Skala N - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
Ciekawie wygląda ten traktor. Pomimo mniejszej skali to wygląda na całkiem fajnie zrobioną miniaturkę John Deer - owego traktora.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
Ciekawie wygląda ta ciężarówka. Fajny i w sumie nie spotykany u nas układ osi. Podoba mi się ta ciekawostka modelarska z Japonii.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Okropne mają ciężarówki w kraju kwitnącej wiśni.Co innego modele, tutaj można wymieniać firmy, które robią świetne gotowce i modele do sklejania.Te maleństwa mają o wiele więcej oznaczeń niż niejeden model w 1/87.
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
929 15 0
Okropne mają ciężarówki w kraju kwitnącej wiśni.Co innego modele, tutaj można wymieniać firmy, które robią świetne gotowce i modele do sklejania.Te maleństwa mają o wiele więcej oznaczeń niż niejeden model w 1/87.
To prawda podobnie jak w skali 1:76:)
[DOUBLEPOST=1475101594][/DOUBLEPOST]to jakaś chłodnia chyba. Wygląda świetnie. Malowanie, oznaczenia, detale (y)
 

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
Dopiero teraz natrafiłem na ten watek. Autka 1:160 - super. Ja szukam jeszcze mniejszych (1:220)... coś tam mam więc chyba czas będzie zacząć się chwalić troszeczkę - choć niestety nie będą takie superaśne i dokładne.
 

Podobne wątki