• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Skala N - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#23
No to położyłeś mnie na łopatki. Ten model jest zrobiony genialnie. Tyle szczegółów, a to przecież osiem razy mniejszy model od naszej skali. Szkoda, że europejskie duże firmy produkujące modele nie biorą przykładu z japońskich w szczegółowości wykonania.
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#25
Piękne są, detale w tej skali powalają, nie można przejść obojętnie obok nich.

To co? Niedługo będą drift-y Hondy Typer-oki i geish-e? :D
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#30
Pikne modele .Takie malutkie a tak wykonane że beretkę zrywa z czachy :D Masa detali ze ciężko uwierze to taka skala
Dla Adama to już olbrzymy .... tak pamiętam to pole i pół pojazdów pGR-U na monecie 5 złotowej ;):D:D:D:D:D
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#32
Piękny jest ten autobus . Aż wierzyć się nie chce że to taka mała skala i tak dobrze zrobiona . Jak tak na niego patrzę to przypomina mi model autobusu SANOS który jeździł po naszych drogach .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#34
Ten też nie ustępuje w szczegółowości poprzedniemu autobusowi. Pięknie zrobiony. A te drzwi na prawym boku z tyłu to jakieś wyjście awaryjne? Pierwszy raz takie rozwiązanie widzę.
 
Z

Zv

Gość
#39
Hej mam nadzieje, że się nie pogniewasz za wrzucenie fotek w Twoim temacie ale dla modeli w N to chyba nie ma sensu mnożyć bytów. Ja ma tylko jeden Vw T1 Doka.

DSC08032.JPG


DSC08033.JPG
 

Podobne wątki