• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Skala N - Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#1
Witam w tym temacie będę pokazywał modele w skali N , większość z nich to N -ka japońska czyli 1/150, nie mam tego zbyt dużo ale modele są bardzo ładnie wykonane i dość egzotyczne mam nadzieję że przypadną Wam do gustu , pokażę też kilka modeli w europejskiej N -ce czyli 1/160
Zapraszam do komentowania i życzę miłej zabawy.
IMG_6921.JPG
IMG_6924.JPG
IMG_6934.JPG
IMG_6931.JPG
IMG_6928.JPG
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#2
Ale świetne, wielki plus dla Ciebie, bo to bardzo rzadkie modele i praktycznie nie dostępne w Europie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#7
Piękny ten zestaw. Jestem pod ogromnym wrażeniem, że w takiej małej skali model ma tyle szczegółów. Porównując je z herpowskimi w skali H0, to herpowskie wyglądają jak ubogi krewny.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#11

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#20
Model malutki a wykonanie iście Królewskie .Pięknie wykonanane z powalającą masą szczegółów. Rewelacja jak dla mnie
mam nadzieję że temat bedziesz systematycznie rozwijał ;)
 

Podobne wątki