• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Skala N - Brodagaz

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.407 47 0
#64
Żebyś tylko skośnych oczu nie dostał od zbierania tych modeli, chociaż ja jem sushi ze dwa, trzy razy w tygodniu i nadal mam swoje.:ROFL:
Zadziwiające detale jak na skalę 1/160.
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#72
Dziś dostałem z DM Toys newsletter z obniżkami na ten tydzień i jest trochę fajnych ciężarówek za dobre pieniądze. Kupowałem już w tym sklepie i jestem zadowolony. Gdyby ktoś chciał obejrzeć asortyment:
www.en.dm-toys.de/index.html
Znam tą firmę:). Kupiłem od nich parę budynków w skali HO za pośrednictwem gaugemaster.com. Budynki są rewelacyjne. Z N to wiem, że robią świetne wozy strażackie(y).
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
#75
Jak dla mnie ta więźniarka jest w stylu sowieckim. Z tyłu wygląda jak jakiś Ził czy Gaz:gwizd: Bardzo podoba mi się malowanie. Niby dwukolorowe, ale bez pstrokacizny.
Ale jak oni napis na masce w tej skali sieknęli... No no, niezły(y)
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#78
Proszę Cię w tej skali byś jeszcze chciał takie detale w środku.;):)
Nie no śmieje się ;). Jestem pod wrażeniem tych modeli, które prezentujesz. Widzisz tu nie daleko gdzie mieszkam mam taki sklep modelarski w różnych skalach pt: "z drugiej ręki" i koleś tam tez ma e-N-ki i to co widzę na fotkach u Ciebie i u niego w gablotach to jest prefekt robienia modeli(y). On ma tam wogóle wszystko HO. HOe, N, TT, OO, O, Z wszystkie skale jak leci, kolej budynki, figurki, modele aut, tory jakie chcesz, wszystko do makiet ale wiesz co jest najlepsze? sklep dzieli z nim koleś ktory sprzedaje militaria. Nie uwioerzylbys co tam ma i za jaki bezcen...
 

Podobne wątki