• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Skala N - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Pięknie odwzorowany ten autobus. Naprawdę jestem pod wrażeniem ilości szczegółów w tej malutkiej skali. o_O:eek: Aż zazdrość bierze człowieka patrząc na te miniaturki, że w naszej, większej skali, nie można zrobić tak pomalowanych i uszczegółowionych modeli. :cenzura::cenzura::cenzura:
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
936 15 0
Z Japonii nigdy nie zamawiałem bo mnie koszty przesyłki całkowicie odstraszyły. Co z tego, że mam fajny model do kupienia za np. 5$ jak dostawa wynosi 22.99$. Za to z Chin zamawiałem przez ebay i jestem zadowolony, dostawa wyszła jakieś śmieszne pieniądze około 2funie. Teraz przymierzam się do dwóch modeli z firmy Tiny też z Chin.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Kolejny kapitalnie zrobiony model w tej malutkiej skali. Tak jak Piotr, znów jestem pod wrażeniem ilości szczegółów. Życzyłbym sobie, żeby w naszej skali, 1:87, były modele z taką ilością detali i szczegółów. Jak dla mnie, ta miniatura jest rewelacyjna. (y)
 

Podobne wątki