• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skala blizej nieznana...

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#2
Nie no wywrota jak się patrzy , mój mały byłby zachwycony , cały dzień by piach w piaskownicy woził.(y)(y)
Jedno ale to nie jest model tylko zabawka, w dodatku bardzo fajna, więc trudno tu mówić o skali.;)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#3
Popieram kolegę ,to jest zabawka dla dzieci do piaskownicy i nie ma niestety nic z modelarstwem ;)
 
OP
OP
wujcik

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#4
Macie rację.Proszę administrację o usunięcie tego tematu i przepraszam za zamieszanie.
 

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
#5
A mnie takie zabawki się podobają . Kiedyś w jakiejś książce przeczytałem że zasadniczo czasem trudno jest postawić granicę kiedy patrząc na miniaturę mamy do czynienia z modelem czy też zabawką . Dla jednych każdy model będzie zabawką (w taki sposób nasze hobby postrzegają niektóre kobiety ). Można także przyjąć że każda zabawka nasladujaca rzeczywistość jest modelem tylko bardzo niedokladnym.
Ja akurat patrzę na tą Tatre jak na bardzo niedokladny model służący do zabawy dla młodego pokolenia przyszłych hobbystów .
Ja żałuję że w naszym kraju produkowano zasadniczo niewiele zabawek nasladujacych rzeczywiste pojazdy . Były Fiaty 125p i 126p Star-y . Długo czekałem na Jelcza a gdy się pojawił ja już wyroslem .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#6
A mnie takie zabawki się podobają . Kiedyś w jakiejś książce przeczytałem że zasadniczo czasem trudno jest postawić granicę kiedy patrząc na miniaturę mamy do czynienia z modelem czy też zabawką . Dla jednych każdy model będzie zabawką (w taki sposób nasze hobby postrzegają niektóre kobiety ). Można także przyjąć że każda zabawka nasladujaca rzeczywistość jest modelem tylko bardzo niedokladnym.
Ja akurat patrzę na tą Tatre jak na bardzo niedokladny model służący do zabawy dla młodego pokolenia przyszłych hobbystów .
Ja żałuję że w naszym kraju produkowano zasadniczo niewiele zabawek nasladujacych rzeczywiste pojazdy . Były Fiaty 125p i 126p Star-y . Długo czekałem na Jelcza a gdy się pojawił ja już wyroslem .
Powiem, że powinieneś dostać "Złotą łopatę" za odkop tematu po 2,5 roku. :D:D:D
 

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
#8
A no tak mnie naszło kiedy trochę bardziej zacząłem przekopywać tą część forum.
Skoro Kolega Mafo nominował mnie do nagrody "Złotej Łopaty" :D, to może jako osoba nominowana mógłbym zgłosić jeden pomysł by temat tego wątku poświęcić na nasze wspomnienia z dzieciństwa. O co mi chodzi; w końcu każdy z nas był kiedyś dzieckiem (a może wielu z nas nigdy nim nie przestało być:):LOL:) i każdy bawił się jakimiś zabawkami samochodami, kolejkami mniej lub bardziej naśladując rzeczywistość. Może ktoś z nas ma jeszcze gdzieś schowane na pamiątkę jakieś swoje ulubione auto, koparkę lub autobus i czemu by się tym nie pochwalić. A może ktoś ma lub znajdzie gdzieś zdjęcia swojej zabawki z dzieciństwa. Czasem warto powspominać. Jeśli mój pomysł grono Kolegów uzna za głupi to proszę na ten wpis spuścić zasłonę milczenia.
 

Podobne wątki