• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skala 1:64 ..... zobacz.... później krytykuj

podoba się ?.... lub nie ... krótko na temat :)


  • Ogółem głosujących
    40
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Wczoraj a raczej dziś dotarłem znowu do domu :)
urlop skończony
Dlatego w przerwie w pakowaniu sprzedanych modeli zamieszczam nowe fotki :)
najnowsze ze stajni Greenlight ,najciekawsze jest to że są tańsze w "niemcowni" niż w USA a o Polsce nie wspomnę :)
kupiłem pare kompletów aby sobie móc kompilować i złożyć inne zestawy
Jeep'a od razu zmodyfikowałem przyczepkę dodając beczki :)
DSCN1982.JPG
DSCN1983.JPG
DSCN1984.JPG
DSCN1985.JPG
DSCN1986.JPG
DSCN1987.JPG
DSCN1990.JPG
DSCN1992.JPG
DSCN1993.JPG
DSCN1988.JPG
DSCN1989.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
Piękne zestawy przyczepowe zrobiłeś. Trudno wybrać faworyta, bo wszystkie mi się podobają. (y)
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Kapitalne zestawy a tak swoją drogą jakby beczki były pełne to Panie 4 tony na takiej przyczepce :)
Beczki w skali 1:87 ;) potraktujmy je jak kegi po browarkach ... wagę zmniejszamy do około 900kg :D:D:D
Z drugiej strony przydał by się jakis quad na tę przyczepkę ale mogę zapomnieć w tej skali :(
sam model pochodzi z serialu o zombie Walking Dead (nawet przyjemnie się go ogląda jak ktoś n ie oglądał polecam jest chyba już 5 sezonów)
Niebawem pokarzę Wam campera Winniebago z tego filmu również
Jest już w drodze do mnie z Hong Kong'u :)
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Tak jak obiecałem zamiesczam dziś fotki Winnebago campera.
Greenlight przy tym modelu popisał sie dobrym wykonaniem ,Zarówno przednie jak i tylne światła wklejane ,lusterka wykonane bez zarzutu(przy poprzednim camperze były lekka porażką tu jest naprawdę dobrze)
Sam model to kupa zelastwa ;) na jednym ze zdjeć dla porównania stoi obok porsche cayenne o minichampsa.
Dalsze fotki to najnowsze wydanie Neo ,kolejne wsaniałe ciężarówki :)
DSCN2320.JPG
DSCN2321.JPG
DSCN2322.JPG
DSCN2323.JPG
DSCN2308.JPG
DSCN2309.JPG
DSCN2310.JPG
DSCN2311.JPG
DSCN2313.JPG
DSCN2315.JPG
DSCN2316.JPG
DSCN2317.JPG
 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
Piękne te modele mazdy :cool: a zestawy GL wyglądają świetnie ,bardzo fajny jest ten czarny zestaw dodge'a (y) podobają mi się też zestawy AW+GL, super zestawienie .. pasuja idealnie
 

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dużo się dzieje w tym wątku(y)
Greenlighty z przyczepkami wyglądają fajnie! Widzę że kilka zestawów sam poskładałeś. Wyglądają całkiem fajnie, i Olds i Ford dobrze wyglądają z przyczepami kempingowymi.
Modele Oversteer są super, nawet logo jest wypukłe, do tego świetne proporcje i oświetlenie. Szkoda że temat dla mnie mało interesujący, ale modeliki pierwsza klasa.

No i ciężarówy - prezentują się świetnie! Tow truck naprawdę extra wygląda, bardziej mi się podoba niż wydany wcześniej ciągnik siodłowy.
A Ford CLT tym bardziej mi się podoba. Trochę tylko chromu jakby poskąpili...
Gratuluję wszystkich nowości!!!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
Kapitalen modele pokazałeś. Jestem pod wrażeniem. Zarówno amerykańskie ciężarówki, jak i kamper. Piękne. Szkoda, że takich nie ma w 1:87.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Marek kuźwa zlituj się nie pokazuj tyle kapitalnych modeli na raz bo mi ciśnienie skacze :)
Tylko pozazdrościć kapitalne ostatnie dwie prezentacje , jak dla mnie ciężarówki górą :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 49
Inne skale 36
Inne skale 568
Inne skale 3
Inne skale 7

Podobne wątki