• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skala 1:64 ..... zobacz.... później krytykuj

podoba się ?.... lub nie ... krótko na temat :)


  • Ogółem głosujących
    40
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Witam Panowie
Przerwa od września zupełnie już :)
Na wstępie składam najserdeczniejsze Życzenia Świątecznie dla wszystkich użytkowników i ich Rodzin
Na początek jak zwykle parę modeli.Zapraszam
Teraz częściej będą się pojawiać nowe posty u mnie w temacie :)
No to z grubej rury ;)
Neo .... długo wyczekiwane i w końcu zasiliły moją kolekcję :)
DSCN1256.JPG
DSCN1257.JPG
DSCN1258.JPG
DSCN1259.JPG
DSCN1260.JPG
DSCN1261.JPG
DSCN1262.JPG
DSCN1263.JPG
DSCN1264.JPG
DSCN1265.JPG
DSCN1266.JPG
DSCN1267.JPG
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
Wszystkiego najlepszego dużo szczęścia .pomyślności w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół .a najwięcej to zdrowia(y) ..i modeli pod choinką :)..NEO ciężarowe pierwszy raz widzę ..piękne modele.
 

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Piękne są, szczególnie Dodge i Mack mi się podobają. Mam nadzieję że przynajmniej jeden z nich zasili też moją kolekcję.
Wszystkiego dobrego również Tobie!!
 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
Wszystkiego Najlepszego Marek ,spelnienia wszystkich marzen,szczegolnie tych modelarskich :) cieżarówki od neo wygladaja świetnie (y) dla mnie najciekawszy to ten international
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
Świetne modele w tej troszkę większej skali. Najbardziej podobają mi się te amerykańskie Trucki. Wykonanie kapitalne.
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Czas na kolejne prezentacje :)
Modele z różnych firm na początek Road Ragers bardzo ciekawy i unikatowy model z Australii
Później Japonia Tomica
oraz Kyosho
zapraszam na pokaz .
DSCN1742.JPG
DSCN1743.JPG
DSCN1744.JPG
DSCN1745.JPG
DSCN1726.JPG
DSCN1727.JPG
DSCN1728.JPG
DSCN1729.JPG
DSCN1730.JPG
DSCN1731.JPG
DSCN1734.JPG
DSCN1735.JPG
 

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Jedziesz z nowościami że nie zdążam nic napisać:)
Jak zwykle u Ciebie kilka ciekawostek, szczególnie Ford XW w dość niecodziennej wersji. Fordy XW w bardziej klasycznej wersji mam akurat w 1/18 więc temat mi nie jest obcy.
Tomica jak zwykle najwyższy poziom, zawsze patrząc na modeliki tej firmy nachodzi mnie myśl że chciałbym wielkie krążowniki zza oceanu zobaczyć tak wykonane...
Kyosho też trzyma poziom, choć akurat temat jest daleki od moich ulubionych to na taki modelik jest zawsze miło popatrzeć.
Gratuluję nowości, również tych poprzednich!!
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 49
Inne skale 36
Inne skale 568
Inne skale 3
Inne skale 7

Podobne wątki