• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skala 1:64 ..... zobacz.... później krytykuj

podoba się ?.... lub nie ... krótko na temat :)


  • Ogółem głosujących
    40

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.552 386 20
Masz rację Macieju trochę spartolili robotę no i gwiazda jest trochę przygruba ,ale w końcu mam ten model i jakoś przymykam na to oczy ;)
Jak takiego Mercedesa nikt w tej skali nie popełnił, to znaczy, że taki też trzeba mieć. Sam mam parę tego typu "niedorobionych" modeli, ale nikt inny lepszych nie zrobił i też jestem z nich zadowolony. :)
 

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Wystarczy tydzień urlopu a tu tyle nowości:) Najbardziej to mi się podoba oczywiście nowy Cadillac od GL, cieszę się że podeszli do tego modelu poważnie i go naprawdę nieźle wykonali. A patrząc na resztę modelików które ostatnio pokazałeś, to cieszę się że to nie moje klimaty, bo wykonane są świetnie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.552 386 20
Z japońskich to Mazda najfajniejsza. Wygląda jakby miała otwieraną tylną szybę. Natomiast stary "skrzydlak" zza wielkiej wody wygląda niesamowicie. Wykonanie naprawdę bardzo dobre. Podoba mi się. (y)
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Póki co temat jeszcze ciepły to lecą dalsze krążowniki z USA :)
Zwróćcie uwagę na koła ..AW w końcu dopracowało niemal do perfekcji ich wykonanie
trwało to 4 wydania ale jednak warto było poczekać na porządny wyrób :)
DSCN8264.JPG
DSCN8265.JPG
DSCN8266.JPG
DSCN8267.JPG
DSCN8276.JPG
DSCN8277.JPG
DSCN8278.JPG
DSCN8279.JPG
DSCN8280.JPG
DSCN8281.JPG
DSCN8282.JPG
DSCN8283.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.552 386 20
Rewelacyjne są te modele amerykańskich krążowników szos. Świetnie zrobione, dużo detali. Przyjemnie się ogląda tak zrobione modele. Szkoda, że takich nie ma w skali 1:87. Kilka zrobiło NEO, ale mogliby jeszcze parę wypuścić. Gratuluję posiadania takich pięknych miniaturek. (y) (y) (y)
 

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
AW są super. Plymoutha Fury w końcu chyba muszę dołączyć do kolekcji. Nowe kolory są bardzo fajne, trudno się zdecydować który lepszy. Z Galaxie to nie mam żadnego dylematu- tylko czarny. Biały za biednie wygląda na tym autku. Intryguje mnie jeszcze Impala w tym zielonkawym kolorze - co zdjęcie to wygląda inaczej. To jest srebrno-zielony kolor? Jak to wygląda na żywo? A 442 wygląda świetnie w niebieskim.
Czekam kiedy to wreszcie AW wypuści coś nowego. Mam nadzieję że nadal będą wydawać auta full-size.
Gratuluję nowości!!!
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
929 15 0
Plymouth Fury z wersalką z przodu wymiata:). Jedziesz takim do kina w plenerze dla aut, bierzesz laske na wersalce i gitara:DNic wiecej nie potrzeba, poza skrzynką browarów(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 49
Inne skale 36
Inne skale 568
Inne skale 3
Inne skale 7

Podobne wątki