• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skala 1:64 ..... zobacz.... później krytykuj

podoba się ?.... lub nie ... krótko na temat :)


  • Ogółem głosujących
    40
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#41
niestety nie ,to pocięta skuwka flamastra :p
ale wracając do tematu .Dziś chcę państwu pokazac pare modeli firmy TOMICA z serii VINTAGE.
Wykonanie na najwyższym poziomie ,różnorodność modeli oraz limitowane serie przyczyniają się to tego ze jest to naprawdę łakomy kasek dla kolekcjonera
Ocenę zresztą pozostawiam Wam :)
na pierwszy rzut laweta z ciągnikiem HINO
DSCN7006.JPG
DSCN7007.JPG
DSCN7008.JPG
DSCN7009.JPG
DSCN7010.JPG
DSCN7011.JPG
DSCN7015.JPG
DSCN7016.JPG
DSCN7017.JPG
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#42
tutaj kolejne modele ze stajni TOMICA
jak wcześniej pisałem różnorodność modeli jest ogromna ,od trójkołowców po autobusy ,ciężarówki i tp
DSCN7019.JPG
DSCN7020.JPG
DSCN7021.JPG
DSCN7022.JPG
DSCN7023.JPG
DSCN7024.JPG
DSCN7025.JPG
DSCN7027.JPG
DSCN7028.JPG
DSCN7029.JPG
DSCN7031.JPG


nastepne modele które zaprezentuje będą pochodziły ze "stajni" KYOSHO
 

Załączniki

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#43
No teraz to pojechałeś po całości ,szczęka do samej ziemi :eek:,ale cudne auta ,nie no w przyszłości to muszę mieć taką kolekcję(y) Autobusu to jeszcze na oczy nie widziałem z tej serii Vintage .osobówki bajer ,karetka ,taxi ,itp ,wszystkie mi się bardzo podobają :):):) teraz przez Ciebie spać nie będę mógł normalnie .:(
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#48
Witajcie Panowie .Zmiana planów dziś dotarła do mnie przesyłka z modelami BMW :)
producent nie został sprecyzowany ,jednak wykonanie na poziomie KYOSHO oraz TOMICA VINTAGE
Niesamowite .Prawdziwa skala 1:64 oraz ,wklejane lampy,gumowe bieżnikowane opony, oraz sam odlew :) ... piekny :)
Modele BMW z roku 2014 : BMW x5 (f15) oraz BMW i8 wszystko już w sprzedaży 1:1 . Ja ma modele i to sukces :)
Oceniamy Panowie ,dla mnie super ...
zapraszam na "focidła"
DSCN7033.JPG
DSCN7034.JPG
DSCN7035.JPG
DSCN7036.JPG
DSCN7037.JPG
DSCN7038.JPG
DSCN7039.JPG
DSCN7040.JPG
DSCN7041.JPG
DSCN7042.JPG
DSCN7043.JPG
DSCN7044.JPG

uf... moim skromnym zdaniem w tej skali te modele to ewenement a samo wykonanie ,brak słów .Jednak zachęcam do słów krytyki na temat z nimi związany .
na zdjęciach chciałem oddać najlepsze zalety tych modeli oraz wady ,dlatego jest ich wiele z dystansu oraz zbliżeń .
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#49
Oglądając te zdjęcia modeli BMW mogę powiedzieć że wyglądają fajnie ,na pewno ciekawe auta które ciężko zdobyć w tej skali ,moim zdaniem ładniej wygląda Czarna X5 i następca jak się nie mylę M1 w kolorze niebieskim metalik ,białe jakoś mniej mi się widzą ,ale jest jeden minus a mianowicie koła ,może gdybym widział je osobiście wypadły by jeszcze inaczej ..I powiedz jaka to firma wyprodukowała ?
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#50
Oglądając te zdjęcia modeli BMW mogę powiedzieć że wyglądają fajnie ,na pewno ciekawe auta które ciężko zdobyć w tej skali ,moim zdaniem ładniej wygląda Czarna X5 i następca jak się nie mylę M1 w kolorze niebieskim metalik ,białe jakoś mniej mi się widzą ,ale jest jeden minus a mianowicie koła ,może gdybym widział je osobiście wypadły by jeszcze inaczej ..I powiedz jaka to firma wyprodukowała ?
wlaśnie jest taka sprawa że niema producenta...
modele zostały wykonane na zlecenie dealera BMW i to wszystko ,kolorystyka oczywiście do wyboru .Jednak moim faworytem jest i8 w blue metalic oraz x5 ...sam ie wiem :)
co do kół co w nich nie tak ? twoim zdaniem .
chociaż model BMW i8 w perłowej bieli jest też piękny ,może fotki tego n ie oddają ale (y)(y)(y)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#51
wlaśnie jest taka sprawa że niema producenta...
modele zostały wykonane na zlecenie dealera BMW i to wszystko ,kolorystyka oczywiście do wyboru .Jednak moim faworytem jest i8 w blue metalic oraz x5 ...sam ie wiem :)
co do kół co w nich nie tak ? twoim zdaniem .
chociaż model BMW i8 w perłowej bieli jest też piękny ,może fotki tego n ie oddają ale (y)(y)(y)
Koła wydają mi się takie za bardzo plastikowe i trochę felgi mało dopracowane ,no właśnie na żywo może inaczej to wygląda
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#52
a wracając do tematu BMW .Zauważcie ze "środek " czyli tapicera została w 2 kolorach wykonany!!!
Rzadkie w tej skali jak i też w innych :)
dzięki Lotus za słowa oceny :) ,do tego dążę ,Krytyka jest zdrowa i kreatywna :)
z takich wypowiedzi "cedzimy" swoje kolekcje :)
Ja te BMW kupiłem w ciemno jednak uważam zakup z udany ponieważ spełnił moje oczekiwania .... Ba a nawet więcej :)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#53
a wracając do tematu BMW .Zauważcie ze "środek " czyli tapicera została w 2 kolorach wykonany!!!
Rzadkie w tej skali jak i też w innych :)
dzięki Lotus za słowa oceny :) ,do tego dążę ,Krytyka jest zdrowa i kreatywna :)
z takich wypowiedzi "cedzimy" swoje kolekcje :)
Ja te BMW kupiłem w ciemno jednak uważam zakup z udany ponieważ spełnił moje oczekiwania .... Ba a nawet więcej :)
Też tak sądzę że przez słowa dowiadujemy się jakie modele mamy w kolekcji ,tak jest u mnie i bardzo się z tego cieszę że każdy wyraża swoje zdanie .
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#54
Koła wydają mi się takie za bardzo plastikowe i trochę felgi mało dopracowane ,no właśnie na żywo może inaczej to wygląda
nie !koła są jak najbardziej ok
lekki połysk aluminium i to wszystko ,a sam wzór można polemizować :)
jednak ja po całości :eek:dlew + reszta z oceny od 1na 10 , i wiadomo o co chodzi :)
walę 9,1 .... :) za brak w lusterkach :eek:dbicia" zabieram troszkę, a miałem nigdy nie oceniać :) jednak bywa ze się tak czyni :)
pozdrawiam Panów :)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#55
nie !koła są jak najbardziej ok
lekki połysk aluminium i to wszystko ,a sam wzór można polemizować :)
jednak ja po całości :eek:dlew + reszta z oceny od 1na 10 , i wiadomo o co chodzi :)
walę 9,1 .... :) za brak w lusterkach :eek:dbicia" zabieram troszkę, a miałem nigdy nie oceniać :) jednak bywa ze się tak czyni :)
pozdrawiam Panów :)
Najważniejsze jak właścicielowi się podoba :):)(y)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#56
Ciekawe modele ale sportowe białe BMW ma chyba odpryski lakieru na krawędzi maski??
Osobiście wolę klasyczne japońskie tematy.;)
 

arko5

Aktywny użytkownik
Reakcje
533 0 0
#57
Niebieska i8 zdecydowanie najlepiej wykonana. Na białych to jednak widać każde niedociągnięcie ;)
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
929 15 0
#58
Mi z tej kolekcji podoba się jeden model najbardziej. Nie wiem co to za model ale stoi na i przy cięzarówce z lawetą innych samochodów. Jest czerwony i w kolekcji stoi na samym końcu po prawej:)kojarze ten model z jednym motywem.
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#60
Mi z tej kolekcji podoba się jeden model najbardziej. Nie wiem co to za model ale stoi na i przy cięzarówce z lawetą innych samochodów. Jest czerwony i w kolekcji stoi na samym końcu po prawej:)kojarze ten model z jednym motywem.
Kolego już odpowiadam to nissan sunny 1500[DOUBLEPOST=1399975520][/DOUBLEPOST]
Ciekawe modele ale sportowe białe BMW ma chyba odpryski lakieru na krawędzi maski??
Osobiście wolę klasyczne japońskie tematy.;)
zgadza się odpryski są już reklamacja poszła ,może uszkodzony zostanie u mnie ,wtedy coś pokombinuję z przeróbką :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 49
Inne skale 36
Inne skale 568
Inne skale 3
Inne skale 7

Podobne wątki