• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skala 1:64 ..... zobacz.... później krytykuj

podoba się ?.... lub nie ... krótko na temat :)


  • Ogółem głosujących
    40

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#81
Takie małe sprostowanko. Konami to developer i wydawca gier a nie dystrybutor :) A Tomica jest częścią największej firmy zabawkarskiej świata Tomy Takara Co., Ltd. Firma ta wyszła z połączenia firm Tomy i Takara(która swoją drogą też robiła gry). Korporacja ta posiada kilka komórek które są jej własnością a są odpowiedzialne za różne produkty. Między innymi jest to:
- Tomica która produkuje odlewane pojazdy
- Tomix - największy producent modeli kolejowych w Azji
- Tomytec - wytwórca modeli pociągów, samochodów i budynków w różnych skalach. Tani i bardzo dobrej jakości!!!
Takie małe sprostowanko młodzieży droga Gry pojawiły się troszkę później najpierw były modle i zabawki , wiem że młodszej części może się wydać to niesamowite ale w latach 80-tych XX wieku obywaliśmy się bez komputerów i gier, rower, proca , resorak z pewexu to był szał.:D:D:D:D;)
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
937 15 0
#82
Dobry:) Tomytec tani???:niepewny: a gdzieś Ty kolego widział tanie modele z tej firmy? modele autek u mnie to impreza od 40GBP i w górę, a modele ciężarówek czy autobusów to wydatek od 80 i w górę. Podobnie budynki, np.: budynek magazynu 150GBP.[DOUBLEPOST=1400616301,1400615989][/DOUBLEPOST]jesssu ale gościu masz modele(y) domo-bus wypasiony. Siostry na K mają taki, a masz może wersję Toyoty ale nie na sportowo?
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#84
Takie małe sprostowanko. Konami to developer i wydawca gier a nie dystrybutor :) A Tomica jest częścią największej firmy zabawkarskiej świata Tomy Takara Co., Ltd. Firma ta wyszła z połączenia firm Tomy i Takara(która swoją drogą też robiła gry). Korporacja ta posiada kilka komórek które są jej własnością a są odpowiedzialne za różne produkty. Między innymi jest to:
- Tomica która produkuje odlewane pojazdy
- Tomix - największy producent modeli kolejowych w Azji
- Tomytec - wytwórca modeli pociągów, samochodów i budynków w różnych skalach. Tani i bardzo dobrej jakości!!!
i całkowicie się zgadzam ,ja starałem się tylko wprowadzić w ten klimat :) tylko modeli 1:64 . a KONAMI nie do końca deweloper ... Zapraszam do magazynu PSX EXTREME gdzie w bodjaże 4 lata temu był mój tzw HC ROOM z fotkami ,posiadałem prawie 3000 gier (oczywiście oryginalnych) oraz 36 konsol do gier :) i ten temat akurat znam od podszewki
ale jak już zaczęliśmy polemikę ,jest parę serii Tomica z "odlewów" (nie bardzo podoba mi się Twoje szufladkowanie i sformułowanie ) i ja prezentuję na tą chwilę tą najlepiej "olewaną" ...tfu odlewaną :)
Super że Bierzesz udział aktywny w tym niszowym temacie . Dziękuję i cieszę sie że są następne osoby zainteresowane :) skalą 1:64 ,,, lub tylko krytyką .Jednak i tak się cieszę
Pozdrawiam[DOUBLEPOST=1400619951][/DOUBLEPOST]
Widzę że zaraziłeś naszego kolegę modelami w naszej skali .:):):);)
a którego ? ponieważ coś chyba mi umknęło :)[DOUBLEPOST=1400620258,1400619803][/DOUBLEPOST]
Wiesz co nie masz serca normalnie dla innych :( pokazałeś takie modele że mi też szczęka opadła ponownie tyle że teraz nie mogę jej podnieść :eek::eek::eek: WRC Bajka i będę dążył żeby uzbierać taką kolekcję ,o ciężarowych to już nie będę się wypowiadał bo zaniemówiłem całkowicie ..Kamperem to rozłożyłeś mnie już na maksa ,,Nie wierzę w bajki ale twoja mi się bardzo realna wydaje ,:):):);););) aż mi się odechciało moich pokazywać dalej:(
jak nie pokazujesz swoich ,to i ja nic nie pokarzę więcej:p
ok ?... A tak na serio ,Masz obraz co w tej skali powstaje i co można nabyć ,taka mała n "łikipedia" :cool:
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#85
Dobry:) Tomytec tani???:niepewny: a gdzieś Ty kolego widział tanie modele z tej firmy? modele autek u mnie to impreza od 40GBP i w górę, a modele ciężarówek czy autobusów to wydatek od 80 i w górę. Podobnie budynki, np.: budynek magazynu 150GBP.[DOUBLEPOST=1400616301,1400615989][/DOUBLEPOST]jesssu ale gościu masz modele(y) domo-bus wypasiony. Siostry na K mają taki, a masz może wersję Toyoty ale nie na sportowo?
mam parę toyotek z KONAMI nie na sportowo ,kiedyś zamieszczę fotki
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#87
WOW!!! :eek::eek::eek: Jestem w szoku. Piękne modele pokazujesz. Szczegółowość to jedno, ale mnogość modeli i to niespotykanych na europejskich drogach powala na kolana. Piękna kolekcja. Jestem pod ogromnym wrażeniem. (y)(y)(y)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#88
i całkowicie się zgadzam ,ja starałem się tylko wprowadzić w ten klimat :) tylko modeli 1:64 . a KONAMI nie do końca deweloper ... Zapraszam do magazynu PSX EXTREME gdzie w bodjaże 4 lata temu był mój tzw HC ROOM z fotkami ,posiadałem prawie 3000 gier (oczywiście oryginalnych) oraz 36 konsol do gier :) i ten temat akurat znam od podszewki
ale jak już zaczęliśmy polemikę ,jest parę serii Tomica z "odlewów" (nie bardzo podoba mi się Twoje szufladkowanie i sformułowanie ) i ja prezentuję na tą chwilę tą najlepiej "olewaną" ...tfu odlewaną :)
Super że Bierzesz udział aktywny w tym niszowym temacie . Dziękuję i cieszę sie że są następne osoby zainteresowane :) skalą 1:64 ,,, lub tylko krytyką .Jednak i tak się cieszę
Pozdrawiam[DOUBLEPOST=1400619951][/DOUBLEPOST]
a którego ? ponieważ coś chyba mi umknęło :)[DOUBLEPOST=1400620258,1400619803][/DOUBLEPOST]
jak nie pokazujesz swoich ,to i ja nic nie pokarzę więcej:p
ok ?... A tak na serio ,Masz obraz co w tej skali powstaje i co można nabyć ,taka mała n "łikipedia" :cool:
Mam na myśli Marcina :):):)
 

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
155 1 0
#89
Spokojnie Panowie! Nie chciałem nikogo urazić ani tym bardziej krytykować.
Po prostu sprostowanie tyczyło się firmy Konami która jest wydawcą i developerem- http://pl.wikipedia.org/wiki/Konami
Extrima kupuję od około 15 numeru. A hardcore room nie musi automatycznie oznaczać, że wiesz lepiej.
Sprawa druga to moje określenie, że są to modele odlewane nie miało kontekstu złośliwego jak sądzisz. Po prostu tak napisane mają w profilu firmy. Jeżeli Cie takie nazewnictwo razi to nic na to nie poradzę.
Sprawa druga to Tomytec. Kolego Railways. To, że u Ciebie za rogiem modele Tomytec kosztują krocie to nie znaczy, że są drogie. W macierzystym kraju czyli Japonii produkty tej firmy są tanie a to, że pośrednicy w Europie muszą zapłacić cło i wyciągnąć marżę to inna bajka. Polecam zaznajomić się ze sklepem i cenami w innej części globu. A choćby tu http://brahmskydiecast.blogspot.nl/2011/01/tomytec.html
Panie Brodgaz ja nie jestem już młodzieżą i wychowywałem się co prawda na przełomie lat 80 i 90, ale pamiętam czasy gdy nie było komputerów i można było się świetnie bawić.
Życzę miłego dnia i mniej napinki :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#90
Spokojnie Panowie! Nie chciałem nikogo urazić ani tym bardziej krytykować.
Po prostu sprostowanie tyczyło się firmy Konami która jest wydawcą i developerem- http://pl.wikipedia.org/wiki/Konami
Extrima kupuję od około 15 numeru. A hardcore room nie musi automatycznie oznaczać, że wiesz lepiej.
Sprawa druga to moje określenie, że są to modele odlewane nie miało kontekstu złośliwego jak sądzisz. Po prostu tak napisane mają w profilu firmy. Jeżeli Cie takie nazewnictwo razi to nic na to nie poradzę.
Sprawa druga to Tomytec. Kolego Railways. To, że u Ciebie za rogiem modele Tomytec kosztują krocie to nie znaczy, że są drogie. W macierzystym kraju czyli Japonii produkty tej firmy są tanie a to, że pośrednicy w Europie muszą zapłacić cło i wyciągnąć marżę to inna bajka. Polecam zaznajomić się ze sklepem i cenami w innej części globu. A choćby tu http://brahmskydiecast.blogspot.nl/2011/01/tomytec.html
Panie Brodgaz ja nie jestem już młodzieżą i wychowywałem się co prawda na przełomie lat 80 i 90, ale pamiętam czasy gdy nie było komputerów i można było się świetnie bawić.
Życzę miłego dnia i mniej napinki :)
Panie Marcinie a kto tu się napina.:D:D:D;)
pozdrawiam
Marcin:ROFL::ROFL::ROFL:
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#91
na rozluźnienie atmosfery ,nowe fotki cM'S w wydaniu WRC
antenki do zamontowania a później model jak w działaniu :)
Polecam skala 1:64
DSCN7507.JPG
DSCN7508.JPG
DSCN7509.JPG
DSCN7510.JPG

a miałem się uspokoić z wystawianiem ,niestety nie umiem sie opanować
i tak to wygląda :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#92
Kolejny piękny rajdowy model. Świetnie zrobiony. Podoba się. Szkoda, że takich nie ma w H0.
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#93
Kolejny piękny rajdowy model. Świetnie zrobiony. Podoba się. Szkoda, że takich nie ma w H0.
Drogi Macieju ,wiem nie ma takich w 1:87 ,dlatego kocham skalę1:64 :)
a dużo modeli brak w mojej skali 1:64 a u Ciebie są :Di tak nieśmiało spoglądam w tym kierunku .
jednak Bardzo nie śmiało :) ... brak miejsca w domostwie się robi
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#98
i znowu późnym wieczorem prezentuje modelik
jest to autobus miejski wykonany przez "małe żółte rączki" ... mam nawet bilet :) seria limitowana
niestety uszkodzone lusterko z jednej strony ale model .... skala 1:64 reszta do Was należy
DSCN7647.JPG
DSCN7648.JPG
DSCN7649.JPG
DSCN7651.JPG
DSCN7652.JPG
DSCN7653.JPG
DSCN7654.JPG
DSCN7655.JPG
DSCN7656.JPG
DSCN7657.JPG
DSCN7658.JPG
DSCN7653.JPG

sorki za scenerię ,jednak o tej porze kuchnia mi tylko została :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#99
Co można napisać , pozazdrościć tylko mogę takiego świetnego modelu i jak zwykle pomarudzić że nie ma w 1/87.
Jesteś pierwszy Marku co jako dioramy użył deski do krojenia i to z logo sponsora kolacji.:D:D:D:D;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 49
Inne skale 36
Inne skale 568
Inne skale 3
Inne skale 7

Podobne wątki