• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skala 1:64 ..... zobacz.... później krytykuj

podoba się ?.... lub nie ... krótko na temat :)

• Ogółem głosujących
    40

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Witajcie Panowie jak że jest chwila czasu przedstawie dziś 3 modele od Tomica z serii Vintage
Wóz policyjny w limitowanym wydaniu Nissan President , kawał lochy z niego ;)
później Toyota cresta lucent
i na koniec Toyota Coroll 1800se
Zapraszam na przegląd :)

DSCN2696.JPG
DSCN2697.JPG
DSCN2698.JPG
DSCN2699.JPG
DSCN2700.JPG
DSCN2701.JPG
DSCN2702.JPG
DSCN2703.JPG
DSCN2705.JPG
DSCN2706.JPG
DSCN2707.JPG

Madej

Użytkownik
Choć same auta jakoś mnie nie wzruszają, to wykonanie już bardzo. Tomica potrafi się niesamowicie przyłożyć do tych autek i to robi wrażenie. Szczególnie proporcje i światła wyglądają wzorcowo, aż miło popatrzeć. Świetne są!!

lotus102

Znany użytkownik
Marku coraz bardziej zaczynasz mnie drażnić .:mad:;).jak patrzę na te Japońce od Tomici Vintage gul mi zaczyna chodzić..nie wiem jak długo wytrzymam aby jakiegoś zakupić :(..tylko gdzie będę nabywał je .przecież u nas na rynku jest ich minimalna ilość..:(

Jacanox

Nowy użytkownik
Siemaneczko :) Fantastyczną masz tą kolekcje ;) widziałem 2 pierwsze strony na tym forum i teraz tą ostatnią ale chętnie przeczytam zobaczy wszystkie strony (tylko jutro jak wrócę z pracy po 14 3:) )

ps. mam takie pytanko masz może w swojej pokaźnej kolekcj serie BMW z HW ? Albo serie FF z Hot Wheels ??