• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skala 1:64 ..... zobacz.... później krytykuj

podoba się ?.... lub nie ... krótko na temat :)


  • Ogółem głosujących
    40
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Życie kopie po zadzie ale są modele które dają jakąś odskocznię :)
Dlatego prezentacja następna , A Ty Broda spokojnie bez nerwów proszę :D
M2 w niebiańskim kolorze (tych studebaker'ów mam już chyba z 20 szt ale ten kolor mnie rozwalił sami oceńcie)
Nastepnie Firma Tarmac z kultowym civic'em
Na koniec kyoscho ,chyba najładniej wykonane model mustanga oraz pontiaca w skali 1:64.
DSCN2086.JPG
DSCN2087.JPG
DSCN2088.JPG
DSCN2296.JPG
DSCN2297.JPG
DSCN2298.JPG
DSCN2299.JPG
DSCN2011.JPG
DSCN2012.JPG
DSCN2013.JPG
DSCN2009.JPG
DSCN2010.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Piękne modele. Rzeczywiście, kolor Studebakera jest niesamowity. Natomiast pięknie wygląda Pontiac, a i Ford mu nie ustępuje. One najbardziej mi się podobają. (y)
 

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
No, lecisz z tematami grubo:)
W ogóle to zapomniałem skomentować Winnebago - to jeden z tych autek co jest tak brzydki że aż ładny. Jest naprawdę fajny, gdyby nie moja abstynencja w tej skali na pewno by do mnie trafił, ale ja bym celował w wersję z łódką, bo to fajny zestawik. W pierwszej chwili nie zajarzyłem że to lekko poturbowany już wóz, i tak się zacząłem zastanawiać że kupiłeś pokolizyjne auto...Ale potem zobaczyłem że ten typ tak ma... Ogólnie fajna sprawa i kusi mnie... Może do ciężarówek też by pasował, w końcu to tez taka ciężarówka trochę. Najważniejsze to sobie to wytłumaczyć:ROFL:

Z nowych nabytków to aż trzy autka które kiedyś miałem tylko w innych kolorkach...
Studebaker - kolor nieziemski a i model całkiem udany. Super wygląda, i te pasy na kołach.. Extra!!
Mustang i Firebird - modele mi znane i lubiane, miałem niebieskiego Mustanga i Pontiaca. Bardzo udane auta, pewnie już trudne do dostania. Tych szczególnie gratuluję. A czy z Kyosho masz jeszcze Camaro '69? Też dobry jest!

Civic to nie moje klimaty - ale fajnie siedzi nisko, widać że sportowa wersja, a nie tylko pomalowany cywil. Dobre, dobre.
Mocne doładowanie!!
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
No, lecisz z tematami grubo:)
W ogóle to zapomniałem skomentować Winnebago - to jeden z tych autek co jest tak brzydki że aż ładny. Jest naprawdę fajny, gdyby nie moja abstynencja w tej skali na pewno by do mnie trafił, ale ja bym celował w wersję z łódką, bo to fajny zestawik. W pierwszej chwili nie zajarzyłem że to lekko poturbowany już wóz, i tak się zacząłem zastanawiać że kupiłeś pokolizyjne auto...Ale potem zobaczyłem że ten typ tak ma... Ogólnie fajna sprawa i kusi mnie... Może do ciężarówek też by pasował, w końcu to tez taka ciężarówka trochę. Najważniejsze to sobie to wytłumaczyć:ROFL:

Z nowych nabytków to aż trzy autka które kiedyś miałem tylko w innych kolorkach...
Studebaker - kolor nieziemski a i model całkiem udany. Super wygląda, i te pasy na kołach.. Extra!!
Mustang i Firebird - modele mi znane i lubiane, miałem niebieskiego Mustanga i Pontiaca. Bardzo udane auta, pewnie już trudne do dostania. Tych szczególnie gratuluję. A czy z Kyosho masz jeszcze Camaro '69? Też dobry jest!

Civic to nie moje klimaty - ale fajnie siedzi nisko, widać że sportowa wersja, a nie tylko pomalowany cywil. Dobre, dobre.
Mocne doładowanie!!
To wytłumacz sobie i bierz bo model jest naprawdę fajnie wykonanny :) Camaro z kyosho narazie namierzam :podstepny::podstepny::podstepny: to jedno z niewielu aut które mi brakuje.
A na dzis taki mały misz masz z sportowy
Firma Hotworks z dwoma modelami
oraz kyosho
DSCN2332.JPG
DSCN2333.JPG
DSCN2334.JPG
DSCN2335.JPG
DSCN2336.JPG
DSCN2337.JPG
DSCN2341.JPG
DSCN2342.JPG
DSCN2343.JPG
DSCN2338.JPG
DSCN2339.JPG
DSCN2340.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Piękne modele. Co jeden to ciekawszy. Trudno wybrać najlepszego, bo wszystkie mi się podobają, tym bardziej, że takich w 1:87 nie uświadczysz.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Mazdy piękne, ale Astony im nie ustępują. No i znów mam problem co wybrać jako najciekawszy model, bo wszystkie piękne. Szkoda, że takich nie uświadczysz w 1:87.
 

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Astony mi się zawsze podobały, a modeliki są naprawdę dobre. Mają dobrze utrzymane proporcje, ładne światła i kratki - czyli udane zakupy!!
Mazdy, mam wrażenie, że trochę są lepiej wykonane, jakby precyzyjniejsze części, ale jako auta nie powodują szybszego bicia serca:)
Gratuluję oczywiście wszystkich nowości(y)
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Dziś przyczepka z firmy Castaway z łodzia do sportowego połowu ryb
To dosć rzadki i unikalny zestawik .
docelowo pojazdem ciągnacym owe cudo bedzie jakiś amerykaniec :)
Dodatkowo modelik od M2 ,majestatyczny krążownik z dawnych dróg USA
na koniec elektryczne dziwadełko z Japonii ;)
DSCN2362.JPG
DSCN2363.JPG
DSCN2364.JPG
DSCN2365.JPG
DSCN2366.JPG
DSCN2345.JPG
DSCN2346.JPG
DSCN2347.JPG
DSCN2348.JPG
DSCN8682.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 49
Inne skale 36
Inne skale 568
Inne skale 3
Inne skale 7

Podobne wątki