• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skala 1:64 ..... zobacz.... później krytykuj

podoba się ?.... lub nie ... krótko na temat :)


  • Ogółem głosujących
    40
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#62
jest chwila czasu ,w końcu
prezentacji ciąg dalszy. Tak jak pisałem wcześniej dziś kolej na KYOSHO w 1:64 ,jednak pokarzę modele bardziej niszowe z tej firmy
Osobówki są raczej znane dlatego pomijam je na ta chwilę i prezentuje takie modele jak poniżej :
DSCN7051.JPG
DSCN7052.JPG
DSCN7054.JPG
DSCN7055.JPG
DSCN7056.JPG
DSCN7057.JPG
DSCN7058.JPG
DSCN7059.JPG

są to serie "beeds", oraz Military Vehicle ,mam nadzieję ze przypadną do gustu :)
Jak już jesteśmy w "JAPONI" i na literkę "K" za moment wrzucę foty modeli również z "kraju kwitnącej wiśni" firmy KONAMI bardzo słabo znanej na naszym rynku ....
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#64
kONAMI Japońska firma znana przede wszystkim z .... dystrybucji gier na konsole
Jednak ma w swojej ofercie modele w skali 1:64 ( a raczej miała ponieważ modele już nie sa produkowane :cry: w skali 1:64)
modeliki wykonane na bardzo wysokim poziomie z masą detali. Firma ta też wypuściła piękna serię modeli z filmu "ALIEN" w skali 1:72
jednak cena przykładowo Statek desantowy "dropship" cena koło 1500 zl .... nic dodać nic ująć :)
a teraz zapraszam do obejrzenia ich modeli samochodów
DSCN7060.JPG
DSCN7061.JPG
DSCN7062.JPG
DSCN7063.JPG
DSCN7064.JPG
DSCN7065.JPG
DSCN7066.JPG
DSCN7067.JPG
DSCN7068.JPG
DSCN7069.JPG

następną firmą którą zaprezentuje
będzie firma CM'S wydająca tylko modele z rajdów WRC (poza małym wyjątkiem seria lamborghini)
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#65
No, coraz lepiej! W tej prezentacji najbardziej spodobały mi się Nissanki oraz Isuzu. Ładnie wykonane, dopieszczone w detale i ogólnie przyjazne dla oka (y)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
#66
Kurde tymi prezentacjami to mi cały układ rozwaliłeś , poza tym że nie które auta pierwszy raz widzę jako model to norma , ale ja niektórych z nich w 1-1 to ja nigdy nie widziałem , a troszkę się interesuję motoryzacją.
Wracając do pierwszej prezentacji , świetny sprzęt wojskowy.
Mazda Cosmo miała silnik Wankla, a ostatni seryjny samochód z silnikiem Wankla Mazda RX7 już nie jest produkowana( właśnie z tym silnikiem) , zabiła go ekologia.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#67
Kapitalne modele jedne i drugie ,wojskowe to rarytasik w tej skali ,Konami nie ma u nas na rynku w ogóle ,modele nie do zdobycia poza Tobą :):) jak i wiele innych firm które posiadasz w swojej kolekcji .:) Przepiękne bez wyjątku :p:p a te CMS to będziesz musiał w przyszłości mi załatwić .mam tylko jednego i jest rewelacyjny (y)
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#69
no i nadszedła czas na CM's ,Rajdówki
przeniosłem je z podstawek na mini dioramy
Wykonanie modeli CM'S stoi na wysokim poziomie ,Sami zobaczcie ;)
DSCN7238.JPG
DSCN7239.JPG
DSCN7240.JPG
DSCN7241.JPG
DSCN7242.JPG
DSCN7243.JPG
DSCN7244.JPG
DSCN7245.JPG
DSCN7246.JPG
DSCN7248.JPG
DSCN7249.JPG
DSCN7250.JPG
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#70
tutaj dodaję mój najświeższy nabytek z firmy Amerykańskiej firmy Dcp
Mega luksusowy camper ,Zobaczcie jak został wykonany !!!
tym Camperem zapoczątkuję prezentacje firmy Dcp specjalizującej sie w produkcji modeli ciężarówek w prawdziwej skali 1:64
zapraszam ...
DSCN7251.JPG
DSCN7252.JPG
DSCN7253.JPG
DSCN7254.JPG
DSCN7255.JPG
DSCN7256.JPG
DSCN7257.JPG
DSCN7258.JPG
 

arko5

Aktywny użytkownik
Reakcje
545 0 0
#71
Rajdówki świetne, zwłaszcza te "uświnione" ;) Kamper... szczęka opada. W tej skali z takimi detalami. Gratuluje (y)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
#72
No to mogłeś już wejść do środka i porządne foty kampera zrobić :D:D:D:D:D
Szczęka mi opadła ( chociaż nie lubię tego stwierdzenia ) ale tak niestety jest dzisiejsze obie prezentacje powaliły mnie na kolana.
Za te sportowe modele to Cię normalnie nie lubię :ROFL::ROFL::ROFL::ROFL::ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:;)
Kamper super środek mistrzostwo świata :D
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#73
ciągnę wątek nadal :)
zgodnie z obietnicą ciężarówki DCP oraz FIRST GEAR . Są to Amerykańskie firmy które wydają właśnie w skali 1:64 niesamowite ciężarówki
Oby dwie firmy są liderami w tej dziedzinie ,jednak FIRST GEAR poszło o krok dalej i w swoich modelach stwarza możliwość otwarcia drzwi szoferki i ocenę jej wnętrza :)
Te firmy robią to w najlepszym stylu wykonania ,mnogość naczep i możliwość kompilacji jest ogromna .Tu mały wycinek mojej kolekcji oraz ich produkcji.
Wykonanie :metal+ plastik + guma ... i inne w zależności od potrzeb modelu :).Osie skrętne ,opony z bieżnikiem ... wszystko mobilne
Ten dział będzie miał parę postów z fotkami .Zapraszam do obejrzenia :)
będą tu : PETERBILT, KENWORTH , MACK .... I MASA INNYCH co niektórych "kultowych" oraczy Amerykańskich szos ... jako 18 kołowce (y)


DSCN7260.JPG
DSCN7261.JPG
DSCN7262.JPG
DSCN7263.JPG
DSCN7264.JPG
DSCN7265.JPG
DSCN7266.JPG
DSCN7267.JPG
DSCN7268.JPG
DSCN7269.JPG
DSCN7270.JPG

za chwilę ciag dalszy ........
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
#74
Słów brakuje , rewelacja to za mało powiedziane, super super.
Ta ilość szczegółów jest powalająca a i jakość wykonania też mi się podoba.(y)(y)(y)(y)(y)(y)
Chcę więcej:D
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#75
.... wracając do tematu ,każdy model jest w prawdziwej skali 1:64 .Niektóre z "dziwnych" firm próbowały się podszyć i sprzedać par modeli ciężarówek "niby " 1:64 ,jednak kolekcjonerzy szybko poznali sie na
... nieudolnej pracy i wykonaniu ,modele zostały wykluczone ze sprzedaży .(czytaj Zero sprzedaży ,oszukujesz ? cierpisz:) i tak to wygląda .
Teraz małe pytanie czy znaliście kiedyś te firmy DCP oraz FIRST GEAR ?
ciąg dlaszy fotek
Słów brakuje , rewelacja to za mało powiedziane, super super.
Ta ilość szczegółów jest powalająca a i jakość wykonania też mi się podoba.(y)(y)(y)(y)(y)(y)
Chcę więcej:D
wg życzeń :)[DOUBLEPOST=1400606931][/DOUBLEPOST]dalej....
DSCN7271.JPG

Dodge jest moją przeróbką ,wycieto coś tam ,wstawiono też coś tam :) powstał wóz strażacki :), ale na tym skupię się w innym temacie
DSCN7272.JPG
DSCN7273.JPG
DSCN7274.JPG
DSCN7275.JPG
DSCN7276.JPG
DSCN7277.JPG
DSCN7278.JPG
DSCN7279.JPG
DSCN7280.JPG
DSCN7281.JPG
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#76
ciągnę dalej ,temat jak pisałem jest "długi" kocham te ciężarówki w tej skali
posiadam koło 90 sztuk i wiecznie mało :)
DSCN7282.JPG
DSCN7283.JPG
DSCN7284.JPG
DSCN7285.JPG
DSCN7286.JPG
DSCN7287.JPG
DSCN7288.JPG
DSCN7289.JPG
DSCN7283.JPG
DSCN7289.JPG

na tą chwilę tyle "tylko" sfotografowałem . Hmmm.. co dalej myślę że pokarzę Wam serię wozów strażackich z firmy CODE 3 .... tam też się dzieje :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
#77
Tak jak napisałem wcześniej SUPER !!!!!!!!!
Nie znałem żadnej z firm o których piszesz , coś tam mam w 1/64 ale ciężarówki na takim poziomie żadnej.[DOUBLEPOST=1400607421][/DOUBLEPOST]Takie rarytasy to dawkuj nam po jednym , go padnę z wrażenia albo skalę na 1/64 zmienię.:D
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#78
Tak jak napisałem wcześniej SUPER !!!!!!!!!
Nie znałem żadnej z firm o których piszesz , coś tam mam w 1/64 ale ciężarówki na takim poziomie żadnej.
tak jak wielu z kolekcjonerów ... ale Ty powinieneś :D
żart oczywiście z mojej strony :) Znam tylko 3 osoby w Polsce które kolekcjonują takie modele w tej skali ... przykro trochę (n)
jednak mam nadzieję ze to sie zmieni i będzie można wymieniać się doświadczeniami i uwagami jak w skali 1:87
niestety modele są relatywnie drogie ,jednak jak ja to mówię :"lepiej mić jedną perełkę" jak masę muszelek :)
ot napisane i stwierdzone :)
 

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
157 1 0
#79
Takie małe sprostowanko. Konami to developer i wydawca gier a nie dystrybutor :) A Tomica jest częścią największej firmy zabawkarskiej świata Tomy Takara Co., Ltd. Firma ta wyszła z połączenia firm Tomy i Takara(która swoją drogą też robiła gry). Korporacja ta posiada kilka komórek które są jej własnością a są odpowiedzialne za różne produkty. Między innymi jest to:
- Tomica która produkuje odlewane pojazdy
- Tomix - największy producent modeli kolejowych w Azji
- Tomytec - wytwórca modeli pociągów, samochodów i budynków w różnych skalach. Tani i bardzo dobrej jakości!!!
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#80
Wiesz co nie masz serca normalnie dla innych :( pokazałeś takie modele że mi też szczęka opadła ponownie tyle że teraz nie mogę jej podnieść :eek::eek::eek: WRC Bajka i będę dążył żeby uzbierać taką kolekcję ,o ciężarowych to już nie będę się wypowiadał bo zaniemówiłem całkowicie ..Kamperem to rozłożyłeś mnie już na maksa ,,Nie wierzę w bajki ale twoja mi się bardzo realna wydaje ,:):):);););) aż mi się odechciało moich pokazywać dalej:(
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 51
Inne skale 36
Inne skale 570
Inne skale 3
Inne skale 7

Podobne wątki