• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skala 1:64 ..... zobacz.... później krytykuj

podoba się ?.... lub nie ... krótko na temat :)


  • Ogółem głosujących
    40
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Marek ,... z całym szacunkiem dla Ciebie i twoich zbiorów ...
Model produkcji Kyosho który komentowałem poprzednio jest modelem poliftowym hondy nsx ;),natomiast radiowóz to pierwsze lata produkcji tego modelu :)
widocznie zalety takie jak precyzyjne wykonanie/ malowanie czy wklejane reflektory zadecydowały o tym żeby tak właśnie ocenić ten model ,jednak cały czas uważam że koła w tych modelach są za małe w stosunku do oryginału ,
Zobacz załącznik 403582

może przyczyną takiego wyglądu są zbyt wąskie opony naciągnięte lub też nie :) na maleńkie felgi tego modelu :) wygląda to słabo ... :confused::confused::confused::confused::confused: ale oczywiście to jest moje zdanie i masz prawo się z tym nie zgodzić ,podobnie zresztą jak ja niezgadzam się z kilkoma twoimi opiniami , tak to już bywa na forach internetowych :).....
a co do wspomnianego przez Ciebie "rozumienia" ... wytłumacz mi po jakiego grzyba pokazujesz te wszystkie swoje modele skoro jak piszesz nie zależy ci na komentarzach innych kolekcjonerów i forumowiczów ???
Nie obrażaj się ,napisałes swoje racje i jest ok , w pewnym sensie popieram to co napisałeś i zgadzam sie .A modele pokazuje też aby ktos jak by miał zamiar jakis z tych modeli zakupic to ma dobre fotki poglądowe co do jakości wykonania i inych bolaczek.Nie raz na aukcjach ebay bądź allegro zdjecia sa tak trefne że naprawdę fajny model nie sprzedaje się bo potencjalny kupujacy nie widzi w całosci jego walorów.A tu mam możliwosć porównania :)
Tak ze nie spinajmy się bo kłótnie nie potrzebnie psują atmosferę.Być moze za ostro napisałem wcześniej .... i dlatego jedynie mogę Cię delikatnie przeprosić ;)
Cenię sobie Twoje opinie i mam nadzieję że dalej bedziesz komentował :)
[DOUBLEPOST=1468595716][/DOUBLEPOST]To po małej burzy kolejne modeliki :)
Idę zaraz do sklepu swojego gdzie listonosz paczki zostawia może coś nowego dojechało to będzie na następny raz ;) a na marginesie taką alfą gt Bertone teraz śmigam :) tyle że w kolorze srebrnym :)
DSCN8939.JPG
DSCN8940.JPG
DSCN8941.JPG
DSCN8942.JPG
DSCN8943.JPG
DSCN8944.JPG
DSCN8945.JPG
DSCN8946.JPG
DSCN8947.JPG
DSCN8948.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.901 386 20
No i znów kolejna porcja ciekawostek. Alfa jest świetna, ale i to stare Lambo wygląda niesamowicie. Podoba mi się. Ferrari tym razem chyba najsłabiej wykonane.
 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.108 5 0
Wszystkie oprócz ostatniego przypadły mi do gustu (y)(y) ta alfa jest piekna (y) ,no i gratuluje nowego nabytku w skali 1:1;) z drugiej strony troche szkoda tego magnum ale zmiany muszą być
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.901 386 20
Piękne te modele. Zarówno Lamborghini jak i Ferrari wyglądają świetnie. Szkoda, że tych modeli nikt nie robi w skali 1:87. :(
 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.108 5 0
Dzisiaj to Panie dałeś do pieca ;):eek::eek: urzekła mnie ta california :cool: ale tak naprawdę to wszystkie są rewelacyjne (y)(y) jednak 1 miejsce należy do Huracan LP 620-2 :cool::cool: dla mnie mistrz
 

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Zupełnie nie moje klimaty, ale modeliki ładne. Szczególnie podoba mi się wykonaniem California, nieźle wyszły tylne światła wcięte w nadwozie.
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
po małej przerwie uzupełniam nowym wpisem swoją obecność ,niestety zdrowie szwankuje dość mocno :(
I jest jak jest
Porcja modeli z Japonii
Nissany oraz isuzu Hilux od tomica najnowsze wypusty
I na koniec Konami niestety umarła firma :( a robili piękne modele ...szkoda że tak się stało
DSCN0310.JPG
DSCN0311.JPG
DSCN0312.JPG
DSCN0316.JPG
DSCN0317.JPG
DSCN0318.JPG
DSCN0321.JPG
DSCN0322.JPG
DSCN0323.JPG
DSCN0325.JPG
DSCN0326.JPG
DSCN0327.JPG
 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.108 5 0
Cycate cadillaki :) pięknie się prezentują (y)(y) chociaż jeżeli chodzi o te lata to wole jednak produkcje M2 ,za to ta silvia rs to prawdziwa perełka :cool::cool: bardzo mi się podoba
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Dziś nowe wydanie naszego zachodniego sąsiada merkellandu ;) firma Schuco
DSCN8079.JPG
DSCN8080.JPG
DSCN8081.JPG
DSCN8082.JPG
DSCN8083.JPG
DSCN8084.JPG
DSCN8085.JPG
DSCN8086.JPG
DSCN8087.JPG
DSCN8088.JPG
DSCN8089.JPG
DSCN8090.JPG

Model ciekawe nigdy przez nikogo nie wydane w tej skali.
Wykonanie na wysokim poziomie ,bardzo fajne odlewy .... no i ten mercedes 200d :love::love::love:
Zresztą oceńcie sami .
Cena modelu dosc wysoka (11.90 euro) jednak po otrzymaniu przesyłki przełknąłem to bezboleśnie bo wykonanie i wygląd modeli przeszedł moje oczekiwania :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.901 386 20
Ciekawe modele. Mercedes najmniej mi się podoba ze względu na trochę niedopasowane światła. Najfajniej wyszedł im Land Rover i Porsche.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 51
Inne skale 36
Inne skale 573
Inne skale 3
Inne skale 7

Podobne wątki