• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skala 1:64 ..... zobacz.... później krytykuj

podoba się ?.... lub nie ... krótko na temat :)


  • Ogółem głosujących
    40

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Różności jak zwykle u Ciebie. Mam podobne odczucia jak Koledzy - Golf robi najlepsze wrażenie patrząc na zdjęcia. Bardzo udany modelik - proporcje, sylwetka, detale - wszystko jak należy. Świetnie wyszły przednie światła.
Reszta w sumie nie odstaje, Skyline bardzo dobry model, tylko auto jakoś nie w moim guście.
Aston z kolei na odwrót - w oryginale to piękne auto, natomiast model trochę nie do końca tę urodę oddaje.
Lambo - cóż to już zupełnie nie moja działka - modelik trzyma poziom Kyosho, choć rzeczywiście jakby koła ciut za małe jak na tę wersję.
Gratuluję wszystkich autek(y)
 

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Czy te BMW to jakiś pakiet, że zdecydowałeś się na tyle malowań? Wykonanie całkiem niezłe.
Alfa jest brzydka strasznie, choć modelik ładny:LOL:
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Czy te BMW to jakiś pakiet, że zdecydowałeś się na tyle malowań? Wykonanie całkiem niezłe.
Alfa jest brzydka strasznie, choć modelik ładny:LOL:
Tak były w pakiecie 6 sztuk :) jedną już miałem to podwójna poszła na allegro :)
A modele faktycznie fajnie zrobione, felgi ok światła wklejane , nieraz te modele dilerskie NO NAME potrafią zaskoczyć pozytywnie
 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.108 5 0
Świetne modele ,taryfy są rewelacyjne (y) radiowozy też mi się podobają ,szczególnie rx8 (y)tylko wykonanie jakieś słabsze i za małe koła w hondzie nsx :(
 

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Kurcze, taksówki są wykonane świetnie, szczególnie przednie światła są super, mają swoją głębię. Jakby tak amerykańce były tak wykonane to by było pięknie.
Policje w bezpośrednim porównaniu z taksówkami wyglądają trochę słabiej, ale to nadal wysoki poziom.
Gratuluję modelików!!
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Macie Panowie racje taksówki mistrzostwo świata i z tym się zgadzam całkowicie :)
a dziś kolejna porcja ;)
To auta z którymi nie ma już żartów :D
Ferrari dojechał do mnie z Taiwanu tam tylko je wydali i to nie na sprzedaż ,tak że już dziś jest w jakimś swoim rodzaju unikatem
DSCN8908.JPG
DSCN8909.JPG
DSCN8910.JPG
DSCN8911.JPG
DSCN8913.JPG
DSCN8914.JPG
DSCN8915.JPG
DSCN8916.JPG
DSCN9102.JPG
DSCN9103.JPG
DSCN9104.JPG
DSCN9105.JPG
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Świetne modele ,taryfy są rewelacyjne (y) radiowozy też mi się podobają ,szczególnie rx8 (y)tylko wykonanie jakieś słabsze i za małe koła w hondzie nsx :(
koła nie są za małe .. ostatnio oceniałeś ten sam model w innym malowaniu i było wszystko ok ...zastanów sie :)
Chwilami Cię nie rozumiem .Uszczerbki lub niedoróbki modeli wytykaj ale nie sadź głupot tutaj ...
Mi n ie zależy na komentarzach ale jak ktos sam sobie przeczy to reaguje ...
 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.108 5 0
koła nie są za małe .. ostatnio oceniałeś ten sam model w innym malowaniu i było wszystko ok ...zastanów sie :)
Chwilami Cię nie rozumiem .Uszczerbki lub niedoróbki modeli wytykaj ale nie sadź głupot tutaj ...
Mi n ie zależy na komentarzach ale jak ktos sam sobie przeczy to reaguje ...
Marek ,... z całym szacunkiem dla Ciebie i twoich zbiorów ...
Model produkcji Kyosho który komentowałem poprzednio jest modelem poliftowym hondy nsx ;),natomiast radiowóz to pierwsze lata produkcji tego modelu :)
widocznie zalety takie jak precyzyjne wykonanie/ malowanie czy wklejane reflektory zadecydowały o tym żeby tak właśnie ocenić ten model ,jednak cały czas uważam że koła w tych modelach są za małe w stosunku do oryginału ,
NSX-policecar.jpg

może przyczyną takiego wyglądu są zbyt wąskie opony naciągnięte lub też nie :) na maleńkie felgi tego modelu :) wygląda to słabo ... :confused::confused::confused::confused::confused: ale oczywiście to jest moje zdanie i masz prawo się z tym nie zgodzić ,podobnie zresztą jak ja niezgadzam się z kilkoma twoimi opiniami , tak to już bywa na forach internetowych :).....
a co do wspomnianego przez Ciebie "rozumienia" ... wytłumacz mi po jakiego grzyba pokazujesz te wszystkie swoje modele skoro jak piszesz nie zależy ci na komentarzach innych kolekcjonerów i forumowiczów ???
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 51
Inne skale 36
Inne skale 573
Inne skale 3
Inne skale 7

Podobne wątki