• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Składy PKP w V ep.

Reakcje
0 0 0
#21
Podłącze się do tego postu bo również zbieram tylko i wyłącznie polski tabór i miałbym małe pytanko gdzie mozna dostać wagon pocztowy pkp tilliga Pdn-x? Wiem, że czasami pojawiają się na allegro a czy jest może jakiś sklep który ma jeszcze ten model do kupienia
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#23
Piko937, z tego co sam zauważyłem, bo jeszcze nie tak dawno mnie ten temat mocno interesował, model niedługo po tym jak się ukazał w sklepach, został wyprzedany. I to nawet mimo tego, że możnaby go określić zabawką, bo tylko był pomalowany w barwy wagonu pocztowego, jednak sam wagon był innego typu, to ale rozszedł się strasznie szybko. Ja wtedy przysnąłem i go nie kupiłem od razu, później zaś już dosłownie nigdzie go nie było, a jak się już nawet na Allegro pojawi, to rzeczywiście schodzi za niemałe pieniądze.
Nie licz zatem na to, że gdzieś jeszcze w którymś sklepie sobie grzecznie stoi i czeka, bo na pewno nie.
 

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
#24
CoCu, czasem sklepikarze mają różne modele gdzieś w czeluściach magazynowych. Ja tego pocztowca i parę innych unikatów kupiłem parę miesięcy temu w sklepie Hobbysta.pl.

Trzeba od czasu do czasu przeglądac oferty sklepów bo czasem różne rodzynki potrafią się pojawic w ofercie.

Zdaję sobie sprawę, że wagon nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością, ale mimo tego i z powodu jego popularności zasiliłem nim swoją kolekcję.
 

Sebastian B.

Aktywny użytkownik
Reakcje
60 9 2
#26
rocketman napisał(a):
Wspomniany "Jan kiepura" 1szt PIKO "sliperetka" PKP PIKO + 2szt L.S. Models DB
W nowosciach LS Models pokazaly sie wagony rosyjskie RZD do tego skladu (3 zestawy po dwa wagony) ,a Tillig ma w ofercie sypialny kolei bialoruskich BC.
Mysle,ze polskie kiepury w koncu sie pojawia i bedzie mozna zlozyc sobie w miare zblizony zestaw tego pociagu.
 

Podobne wątki