• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skład Pol-Miedź Trans-u

OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
Bipa Marcinie to Twoja specjalność, a Pol-Miedź Trans już od dawna ma koncesje na przewozy pasażerskie. Dlaczego jej nie wykorzystuje, no cóż może historia LKR-u ich czegoś nauczyła.
 
OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
Dojechały następne wagony, musiała je przyciągnąć Tamarka. Na oznaczeniach do SM-ki zważyła się farba, trzeba poczekać.
z1.JPG

Filmik trochę kiepski ale coś tam widać i słychać
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
Bardzo ładny model Ci wyszedł.
Dareczku, jak udaje Ci się bezszkodowo usunąć szybki okienek? Ja mimo chęci i starań musiałem na siłę, i to ogromną je wyrywać, bo tak to było dobrze przyklejone.
 
OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
Była wreszcie okazja trochę pobawić się Polmiedziową stonką na starym torcie, szkoda że jak go budowałem nie zrobiłem dłuższego toru odstawczego przy magazynie.
 
OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
Wreszcie po wielomiesięcznym polowaniu na wagon i przy pomocy mistrza Car systemu z Robudu udało się uruchomić "obiecany" Danielowi składzik do wywozu szlaki z Huty Miedzi.
i jeszcze krótki filmik z działania koliby
 

Załączniki

  • 112,9 KB Wyświetleń: 114
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
B
Tabor 9
Tabor 25
Tabor 2
Tabor 28
Tabor 21

Podobne wątki