• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skład Pol-Miedź Trans-u

OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#44
Nie udało się niestety podłączyć wszystkich wagonów na Hobby w Poznaniu i skład jechał nie pełny. Nie zmieścił by się na szufladzie kolegów z HAZERO, więc nie chciałem robić zamieszania. Na dodatek Gagarin PolMiedzi nie dotarł na czas z systemem polskiego oświetlenia ale pojeździł sobie w Komorní Lhotka za sprawą WM modela.
Poniżej link do krótkiego filmiku i kilka zdjęć.
http://www.youtube.com/user/wubeh?gl=PL ... 6947-4l-FQ
 

Załączniki

OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#45
W sumie to chyba ta informacja powinna znaleźć się w dziale prawdziwa kolej ale w zdażeniu również uczestniczyły modele taboru.

W dniu 20.11.2009 roku w Legnicy, z okazji świeta transportowca (pod wezwaniem św. Katarzyny) odbyło się spotkanie kontrachentów, podwykonawców, firm zaopatrujących PolMiedź Trans w tabor wagonowy i lokomotywy oraz innych przedstawicieli współpracujacych ze spółką, organizacji.
Jak się okazało w późniejszym czasie była to świetna okazja do podpisania umowy PolMiedź Transu z Bombardierem na dostawę nowych lokomotyw elektrycznych.
W imprezie, na zaproszenie prezesa spółki PolMiedż Trans uczestniczyły również moje składy w malowaniu PolMiedzi.

Poniżej link do krótkiego filmiku z przejazdu składów i kilka zdjęć wykonanych przed imprezą.

http://www.youtube.com/user/wubeh?gl=PL ... WR-MAEzmiI
 

Załączniki

OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#49
Dzięki znam tą wizualizację, jest ona wykonana przez Bombardiera.
PMT własną wizualizację robi zawsze po podpisaniu umowy, co nastąpiło w piątek 20 listopada.
Zapewne wiele od tej Bombardierowskiej różnić się nie będzie.
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#51
To ma znaczyć, że jest to wizualizacja tej lokomotywy, wykonana przez firmę Bombardier. Co zresztą napisał także powyżej DarekW.
 

Uriel

Znany użytkownik
Reakcje
17 0 0
#57
DarekW napisał(a):
Nie wiem czym powodowane jest ustawienia lokomotyw
Jakiś objazd spowodowany wypadkiem :?:

nohab napisał(a):
Brak drucika nad pantografem.
Jak to na odcinku Piła-Krzyż :D Uwielbiam tą trasę ;) Pozdrowienia Andrzeju od szczeciniaka, który duszą jest w Trzciance ;) Dziękuję babci, że mieszka przy samej stacji kolejowej - od tego się zaczął mój świr na temat PKP ;)
 
OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#58
Część składu PolMiedzi odjechała do gabloty, więc przyszedł czas by uzupełnić skład. Wybór padł na uzupełnienie składu węglowego, w następne wagony 24Ve (Fal) w dwojakiego rodzaju malowaniach. Dojadą jeszcze Fals-y od AX-benet i w rodzimym malowaniu PMT.
czyli w sumie składzik będzie liczył 16 wagonów by zmiescił się na Ogrodach. Jak uda się mi ustawić dobrze dekodery pociągnie je duet, Ludmiła z Gagarinem.
Poniżej gotowy pomarańczowy Fal i następne w oczekiwaniu na kalkomanię.
 

Załączniki

nohab

Znany użytkownik
Reakcje
543 115 2
#60
DarekW napisał(a):
Nie wiem czym powodowane jest ustawienia lokomotyw? Popatrz na to:
W twoim przykładzie czterydwójka jedzie jako luzak i służy do manewrów na stacji docelowej.
Mialem na myśli, że na Twojej makiecie nie ma drucika i dizel powinien jechać pierwszy.
Uriel napisał(a):
Pozdrowienia Andrzeju od szczeciniaka, który duszą jest w Trzciance
Dla Ciebie również :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
B
Tabor 9
Tabor 25
Tabor 2
Tabor 28
Tabor 21

Podobne wątki