• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Składy Skład pociągu Nord Express w modelach

Pawelec PKP

Znany użytkownik
Reakcje
1.168 90 9
#1
Mam do was pytanie :cool:
Zbliża się premiera modelu lokomotywy Pm36-1 do złożenia z zestawu @piotr66 :love:
Chciałbym odwzorować skład Nord Ekspresu, który mogła prowadzić Pm36-1 w skali H0.
Przypomnijmy: Pm36-1 prowadziła luksusowy skład Nord Ekspresu na odcinku Zbąszyn-Kutno.
Jakie modele należało by użyć, że wiernie odwzorować ten ekspres do Paryża Północy ?:love:

Zdjęcie podglądowe: Nord Express prowadzony przez parowóz 01.089 na terenie Niemiec
1592848987693.png
 

Intruz

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
557 6 1
#3
Jakiś czas temu firma L.S. Models wydała zapowiedź całego składu razem z wagonami do Rygi i Bukaresztu, ale termin wejścia do sprzedaży na razie jest nieznany, a pewnie nawet podany nie będzie ostateczny.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#4
Kolega Intruz przypomniał mi o tej zapowiedzi L.S. Models, była o tym dyskusja także na forum, ale nie znajdę tego teraz. Wydaje mi się jednak, że w zapowiedzi nie było składu jadącego do Warszawy. Ale jeżeli kogoś to bardzo interesuje, to warto poszukać informacji.
 
OP
OP
P

Pawelec PKP

Znany użytkownik
Reakcje
1.168 90 9
#5
Kolega Intruz przypomniał mi o tej zapowiedzi L.S. Models, była o tym dyskusja także na forum, ale nie znajdę tego teraz. Wydaje mi się jednak, że w zapowiedzi nie było składu jadącego do Warszawy. Ale jeżeli kogoś to bardzo interesuje, to warto poszukać informacji.
Nie natrafiłem na tą zapowiedż i dyskusję :( można coś więcej o tym zestawie ..?
 

Intruz

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
557 6 1
#6
Były 3 wagony- bagażowy i 2 sypialne w relacji Paryż/Calais- Niegorełoje więc jadące przez Warszawę. Oprócz tego po wagonie w rekacji Berlina, do Rygi i do Bukaresztu.
 

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.140 442 105
#7
Kolega Intruz przypomniał mi o tej zapowiedzi L.S. Models, była o tym dyskusja także na forum, ale nie znajdę tego teraz. Wydaje mi się jednak, że w zapowiedzi nie było składu jadącego do Warszawy. Ale jeżeli kogoś to bardzo interesuje, to warto poszukać informacji.
LS Models przedstawia pociąg po wydłużeniu relacji do Niegorełoje. Ale jak najbardziej prawidłowy w omawianej sytuacji.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 25
Tabor 2
Tabor 28
Tabor 21

Podobne wątki